Soru-Cevap Bilgisi                       [ « Önceki soru ]       [ Sonraki soru » ]

Bebek-Çocuk Gelişimi aras 
Soru: Bebeğimiz: [ ]
bebeğim 3 aylık.doğduğundan beri huzursuz hep ağlıyor.kan idrar tahlilleri temiz çıktı.kakası idrarı normal,ateşi yok.emmesi düzensiz ama.sütüm yeterli fakat bazen emmiyor.emmeye istekli olduğunda 5 dakika emip kızarıp bozarıyor.karnından sesler geliyor.gazını çıkarsam da aynı.sık sık emziriyorum bu yüzden.ayda 1 kg alıyor.boyu da iyi.neden böyle yapıyor acaba.hep kucakta.bebeğim kolik mi acaba.ne zaman düzelir.çok yoruluyorum.
5 Nis 2011
10:22
Cevap:  
kilo alımı güzel bebeğinizin. tüm tetkikleri normal olduğuna göre gaz ve sindirim zorluğu olduğunu düşündürüyor.Kolik bile olsa 6 aya kadar sabırlı ve anlayışlı olursanız azalacaktır. Sizin huzursuzluğunuz bebeğinizi etkiler hatırlayın bunu her zaman lütfen.İlk 6-7 ay birbirinize alışmaya çalışın.Ancak çok zorlanırsanız sizi görmek isterim.
randevu için 312.4275057
sevgiler,
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek