Soru-Cevap Bilgisi                       [ « Önceki soru ]       [ Sonraki soru » ]

Dahili Çocuk Hastalıkları Fatma 
Soru: Bebeğimiz: [ ]
Sorunuz uygun bulunmadığından iptal edilmiştir.
29 Kas 2015
07:38
Cevap:  
MERHABA FATMA HANIM. ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜRLER. BİZ BU SİTEYİ 10 SENE ÖNCE MADDİ KAYGILARLA DEĞİL HİZMET AMAÇLI KURDUK. FAKAT DAHA SONRA SİTENİN GİDERLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN İLAÇ FİRMALARINDAN MADDİ DESTEK VE SİTEYE REKLAMLAR ALMAK ZORUNDA KALDIK. İLAÇ FİRMALARI BİR SÜRE SONRA MADDİ DESTEKLERİNİ KESİNCE REKLAMLARDAN GELEN GELİR SİTENİN GİDERLERİNİ MAALESEF KARŞILAYAMADI. BU YÜZDEN GOLD ÜYELİK ADI ALTINDA CÜZİ BİR MİKTAR İLE SİTEYİ DEVAM ETTİRMEYİ DENEDİK. ANCAK ÇOK AZ SAYIDA KİŞİ GOLD ÜYE OLDU. 60.000 ÜYEDEN SADECE 50 VEYA 100 KİŞİ. BU DURUMDA MADDİ KAYNAK YETERSİZLİĞİNDEN DOLAYI SİTENİN İDAMESİNİ SAĞLAYAMADIK. MAALESEF BİZ TÜRKLER BEDAVA HİZMETE ALIŞMIŞIZ. MADDİYAT İŞİN İÇİNE GİRİNCE HEMEN VAZGEÇİYORUZ. SİTEMİZİN KURULDUĞU İLK GÜNLERDE BİZİ ŞİDDETLE ELEŞTİREN MESLEKTAŞLARIMIZIN ŞİMDİ BİZİM TAKLİTLERİMİZ OLAN BAZI SİTELERE PARA VERİP ÜYE OLUP, SORU CEVAPLAYIP, ORAYI ZİYARET EDEN ZİYARETÇİLERE ONLİNE RANDEVU VERMELERİ GERÇEK YÜZLERİNİ ORTAYA KOYUYOR. ALLAHIN İZNİ İLE HALA MADDİ GÜCÜMÜZ OLMAMASINA RAĞMEN SİTEYİ YENİDEN GÜNCELLEMEYE VE TEKRAR AKTİF HALE GETİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ.BU DÖNEMDE EN BÜYÜK DESTEKÇİLERİMİZ SİZ ESKİ ÜYELERİMİZ OLACAKTIR. SİTE GÜVENLİĞİ, ÜYELİK ONAYLANMASI, ÜYE OLAN DOKTORLARIN DİPLOMALARININ KONTROLÜ GİBİ CİDDİ ÖNLEMLER DÜŞÜNÜYORUZ.ZİRA GEÇMİŞTE MAALESEF UZMAN OLMADIĞI HALDE UZMAN GİBİ ÜYE OLANLAR OLDU. SAHTE EMAİL ADRESLERİ İLE ÜYE OLANLAR OLDU. BU GİBİ DURUMLARIN HEPSİNE ÇÖZÜM BULACAĞIZ. PEDİATRİ PORTALINI YENİDEN TÜRKİYEDEKİ EN AKTİF, EN KAPSAMLI, EN FAZLA ZİYARET EDİLEN SİTE HALİNE GETİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ. BU SÜREÇ AYLAR ALABİLİR. SİTEMİZ HALEN BAZI FONKSİYONLARI HARİÇ AKTİFTİR. SORU SORULABİLİR. UZMANLAR TARAFINDAN CEVAPLANABİLİR. ÖVGÜ DOLU YAZINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER, SAYGILAR SUNARIM.
1 Ara 2015
00:05
Cevaplayan: Arşiv KULLANICI  
Cevap:  
Sorunuz uygun bulunmadığından iptal edilmiştir.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek