Soru-Cevap Bilgisi                       [ « Önceki soru ]       [ Sonraki soru » ]

Dahili Çocuk Hastalıkları Ayşe 
Soru: Bebeğimiz: [ ]
Sorunuz uygun bulunmadığından iptal edilmiştir.
29 Kas 2015
08:51
Cevap:  
MERHABA AYŞE HANIM,
BİZ BU SİTE SAYESİNDE 10 YILDIR DÜNYANIN HEMEN HER ÜLKESİNDE BULUNAN VE TÜRKÇEYİ ANLAYIP,YAZABİLEN KİŞİLERİN VE GURBETTE YAŞAYANLARIN ÇOĞU ZAMAN DERDİNE 7 GÜN 24 SAAT DERMAN OLDUK. YABANCI BİR ÜLKEDE OLUP ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIĞI KONUSUNDA DANIŞACAK BİRİNİN OLMAMASI NE KADAR ACI. BİZ BU SİTE SAYESİNDE YÜZLERCE ASİSTAN VEYA UZMANIMIZI KONGRELERE YOLLADIK. HER BİR KONGRE ÜCRETİ 1500-2000 TL CİVARINDA ONLARCA ASİSTAN VEYA UZMANIMIZA LAPTOP HEDİYE ETTİK. KENDİMİZ NE Mİ KAZANDIK?. SADECE BİR KAÇ KONGRE KATILIMI VE ÇOK CÜZİ BİR MİKTAR PARA. İNANMAK İSTEMEYENLER İNANMAYABİLİR. BEN BU SİTEYE HARCADIĞIM VAKİT YÜZÜNDEN DOÇENTLİK YAYINLARIMI BİLE BİTİREMEDİM. ÇOK ŞÜKÜR BİTİRME YOLUNDA İLERLİYORUM. PEDİATRİ PORTALINDAKİ BROŞÜRLER YAKIN ZAMANDA GÜNCELLENECEK, ,GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARTIRILACAK, UZMAN OLARAK ÜYE UZMANLARIMIZIN TEKRAR BROŞÜR EKLEMELERİ SAĞLANACAK, BAŞKA HİÇ BİR ÇOCUK SAĞLIĞI SİTESİNDE OLMAYAN BAZI YENİ UYGULAMALARI DA YAPILMAYA ÇALIŞILACAK. ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. TABİİ Kİ BÜTÜN BUNLAR ZAMAN VE BÜYÜK MADDİ YATIRIMLAR GEREKTİRİYOR. İNŞALLAH YENİ SPONSORLAR BULMAYA ÇALIŞACAĞIZ. YÜCE ALLAH TÜM YAVRULARIMIZA SAĞLIK, SIHHAT,AFİYET VERSİN. BİZLERE ONLARIN ACILARINI YAŞATMASIN. SİTEMİZE DESTEK VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. SAYGILAR.
30 Kas 2015
23:57
Cevaplayan: Arşiv KULLANICI  
Cevap:  
Sorunuz uygun bulunmadığından iptal edilmiştir.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek