Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Murat KARAOĞLAN
 Üyelik Tarihi  14.2.2007 20:17:56
 Branş  Cocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 Çalıştığı Kurum  gaziantep özel yılmazer hastanesi
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 Gaziantep
 Toplam Cevap Sayısı  2
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,01 / 0

 15.01.1969'da gaziantep'te doğdum. ilk, orta ve lise öğrenimimi gaziantep'te tamamladıktan sonra tıp eğitimimi 1987-1993'tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde bitirdim. aynı yıl Gaziantep Üniversitesi Tıp faültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalında asistan oldum . 2000-20002 yılları arasında aynı anabilim dalında öğretim görevlisi olarak çalıktım. 2002-2006 yılları arasında Gaziantep Çocuk hastahanesinde görev yaptım. halen kendi muayenehanemde ve Özel yılmazer hastanesinde mesleğimi yürütmekteyim.
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
Merhaba;
Bebeğim 3 aylık şimdiye kadar bebeğimi sadece anne sütü ile besledim. Fakat artık sütüm bebeğime yetmemeye başladı. Sütümün artması için neler yapabilirim? Konu ile ilgili sizden bilgi rica ediyorum.


Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
kızımın ilk karmasından bir doz hıb eksik kalmıştı.ayrıca bu ayın 7 sınde hepatıt son dozunu yaptırdım.hıb aşısını istemem gerekiyormuş eczanede yokmuş.zaten kızım da hepatıt yaptırdıgım aynı akşam ve ertesi hafta boyunca grip gibiydi aşı da olmayınca hıbı yaptırmadım.bulunduğum yerde biraz da bulamayacagımın panığıne kapılarak eczane aşıyı getirttik deyince hıb aşısını(kızım da iyileştigi için) bugün yaptırdım.doktor geçen ay yaptırmamı söylemişti ama diş çıkarma ve hastalık üst üste gelince yaptırmadım.sorum şu hepatıt ve hıb arasında 14 gün var.aşılar arasında bır ay olmalıydı degil mi?şimdi ne olacak.tehlikeli bir şey mi bu.bin pişmanım acele ettim ve bu detayı fark edemedim.cevaplarsanız sevinirim tesekkürler

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek