Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Simge SİBER
 Üyelik Tarihi  4.6.2007 15:50:14
 Branş  Diyetisyen
 Çalıştığı Kurum  Salihli Özel Can Hastanesi
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 İzmir
 Toplam Cevap Sayısı  2
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,01 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
Merhabalar.Sorum yoğunluktan dolayı daha önce yanıtlanamadı. 3 yaşında oğlum var.3.920 kilo doğdu. Boyu 90 cm ve 12 kilo yani sınırda, fazla kilo almıyor.süt, peynir ve yoğurt yemiyor. sütü 2-3 aydır içmeye başladı.yalnız oğlum aşırı terliyor özellikle geceleri en az 3-4 kez üzerini değiştiriyorum yatak, yorgan ve yastık su içinde kalıyor, aşırı terliyor. Gece su içmek için birkaç kez uyanıyor.Gündüz de terliyor ama gündüz de aşırı derecede su içiyor.Bütün testleri yapıldı ama hiçbirşey bulunamadı. Doktorumuz Zytrec şurubunu terleme için günde yarım kaşık vermemi söyledi. 2-3 ay kullandım ama hiç birşey değişmedi. Portakallı Balık yağı da verdi yine birşey değişmedi. Çocuğumun gelişmemesinin nedeni aşırı terlemesi ve su içmesi olabilir mi? Ne yapmam gerekiyor?


Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
merhaba benim 13 aylık bir oğlum var ve dün yeniden hamile olduğumu öğrendim.tabiiki doğurmayı düşünüyorum ama oğlum halen emiyor ve memeye çok düşkün emerek uyuyor ve geceleride emmeye sık olarak kalkıyor.Ben emzirmeye devam etmek istiyorum ama çevremde sakıncalı olduğunu duyuyorum ve korkuyorum ne yapmamı önerirsiniz.

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek