Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Ezgi BİLGİÇ
 Üyelik Tarihi  19.10.2007 16:04:04
 Branş  Diyetisyen
 Çalıştığı Kurum  adana başkent hastanesi
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 Adana
 Toplam Cevap Sayısı  2
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,01 / 0

 
DİYETİSYEN EZGİ BİLGİÇ 20.11.1985 TARİHİNDE ADANA'DA DOĞDU. 2000-2003 TARİHLERİ ARASINDA SEYHAN ANADOLU LİSESİNDE LİSE ÖĞRENİMİNİ TAMAMLADI. 2003 YILINDA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜNDE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNE BAŞLADI. ÜNİVERSİTE SON SINIFTA ERASMUS ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMIYLA DANİMARKA SUHR'S SEMINARIUM ÜNİVERSİTESİNDE BİR DÖNEM EĞİTİM GÖRDÜ. 
EĞİTİMİ SÜRESİNCE HACETTEPE YETİŞKİN HASTANESİNDE, HACETTEPE ÇOCUK HASTANESİNDE VE NUMUNE HASTANESİ MUTFAĞINDA STAJ YAPMIŞTIR. AYRICAGÖNÜLLÜ OLARAK ADANA BAŞKENT HASTANESİNDE VE ADANA DEVLET HASTANESİNDEDE BİRER AY SÜREYLE STAJ YAPMIŞTIR.
ŞUANDADA ADANA BAŞKENT UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE KLİNİK DİYETİSYENİ OLARAK ÇALIŞMAKTADIR
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
merhab ilk başta böle güzel bir site oluşturduğunuz için çok teşşekür ederim benim size bir sorum olacak Benim 5 yaşına girmiş bir kızım var ve hala 11 Kilo sizce kilosu normalmidir yoksa herhangi bir yere müratcaat etmemiz gereiyor mu

Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
merhaba bebeğim 7,5 aylık kaç saatte bir beslemeliyim.günde 3 veya 4 defa yiyiyor.her ne yedirirsem 100 ml lik yiyiyor.sanki ne kadar yediğini biliyor .ondan fazlasını yemiyor.sizce bu tarz beslenmemiz doğrumu.tşk ederim.

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek