Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Quliyeva XEYALE
 Üyelik Tarihi  26.10.2007 14:20:40
 Branş  Cocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 Çalıştığı Kurum  
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 Adana
 Toplam Cevap Sayısı  4
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,03 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Dahili Çocuk Hastalıkları
merhabalar,
oğlumun yaklaşık 40 gündür orta kulak iltihabı devam ediyor.2 gün öncede gribi başladı.burun tıkanıklığı oluyor.kulağı için kullandığım antibiyotiğe devam etmelimiyim?teşekkür ederim.


Kategori : Dahili Çocuk Hastalıkları
20 günlük erkek çocuğum var,10 gündür sf kullanıyorum ancak burun tıkanıklığını geçiremedim ve uykuya dalarken yaklaşık 5 dk ellerini boksör gibi sallıyor ve başınıda hızlı hızlı sağa sola titretiyor. tavsiyelerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Kategori : Dahili Çocuk Hastalıkları
merhabalar,oğlum 3aylık ve anne sütüyle besleniyor,kakasında kimi zaman yoğunlaşan sümüksü bir kıvam var,genel durumu iyi,ateş yok,budurum normalmidir(geniz akıntısının etkisi olabilirmi)yoksa amip gibi daha ciddi sorunlar olabilirmi,vakit ayırdığınız için teşekkür ederim...

Kategori : Dahili Çocuk Hastalıkları
bebeğim 9,5 aylık ve 9 kilo. 3 hafta önce bademcik problemi yaşadı.aynı zamanda dilinde aft oluşmuştu ve diş çıkartıyordu. doktorumuz augmentin, calpol, kemoprim, mikostatin kullanmamızı söyledi. ilaçları kullandık bittikten birkaç gün sonraburun akıntısı ve burnunda tukanıklık ve kusma problemi başladı. tekrar doktorumuza gittik. tekrar calpol ve gribal bir damla verdi ancak 4 gündür hiçbir değişiklik olmadı. antibiyotik kullanmamıza gerek var mı? ayrıca kan sayımında micro crp sonucu 8mg/l çıktı. doktorumuz ferrum damla günde 3 kez 3 damla kullanmamızı önerdi. acaba gerekli mi. şimdiden teşekkür ederim.

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek