Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Buket SÖZAN
 Üyelik Tarihi  17.1.2008 11:15:40
 Branş  Beslenme Uzmanı
 Çalıştığı Kurum  
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 İstanbul
 Toplam Cevap Sayısı  2
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,01 / 0

 

2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Teknolojisi Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü´nden mezun olan Buket SÖZAN; 2006 Ağustos ayında İlgi Hastanesinde part time poliklinik hizmeti verdikten sonra 2006 Eylül- 2007 Eylül ‘de Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi’nde klinik ve poliklinikte tedavi edici ve yiyecek hizmetleri bölümünde yönetici diyetisyen olarak görev yapmıştır.Şuanda Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Beslenme Destek Ünitesi’nde çalışmaktadır.

Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
bebegim 2.5 aylık hem emziriyorum hem mama veriyorum.mamaya baslamamınm nedenı çoçugum 2 ay boyunca 500gr almış sadece.bende ek olarak mamaya basladım.sütüm yeterli degil.sanırım.mama verdigim için rahatsız oluyorum.mama vermeye baslayalı kılo almaya basladı ama düzgün emmıyor eskısı gıbıde süt gelmıyor sagıyorumda kesılmesın dıye yınede az sütüm.ne yapabılırım.şimdiden teşekkürler

Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
4 aylık kızım çok iştahsız ve sadece uyutarak yemek yedirebiliyoruz.Uyanık olduğunda karnı aç bile olsa kesinlikle biberonu emmek istemiyor.Ne yapabilirim?

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek