Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  SİBEL TANRIVERDİ
 Üyelik Tarihi  2.2.2008 19:52:39
 Branş  Yenidoğan-Neonatoloji
 Çalıştığı Kurum  üniversite hastanesi
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 Kocaeli
 Toplam Cevap Sayısı  3
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,02 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Bebek-Çocuk Gelişimi
merhabalar bebeğim son 3 gündür çok huzursuz sürekli ağlıyor.ateşi vs hiçbir problemi yok şu an 20 aylık ve sanırım arka dişlerini çıkarıyor iştahıda azaldı.diş çıkarma döneminde bu kadar çok ağlaması normalmi.sürekli kapıya gidip dışarı çıkmak istiyor.merdivenlerde yürümek istiyor.dediğini yapmadığımız zaman çok şiddetli ağlıyor.ağzı çok sulanıyor ve herzaman birşeyler ısırmak istiyor.dr tavsiyesiyle calpol kullanıyoruz.inanın artık benimde sinirlerim yıprandı ve bazen sabrımı çok zorluyor.ne yapacağımı şaşırdım.lütfen yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.edanın annesi nebahat tuluk.

Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
merhaba
ben mardinden yazıyorum
benim 29 haftalık 900 gr ağırlığında dünyaya gelen premature bir bebeğim var.şu an 1 yaşında kilasu 9,8 kg en son yapmış olduğum kan tahlil sonucuna göre demir 2 (iki ) çıktı. doktorumuz çocuğun demir depolarının boş olduğunu ve kaslaranına ferrum ampül yapacağını belirtti bu durum hakkında bizleri aydınlatırsanız sevinirim.

iyi çalışmalar

birgül çelebioğlu


Kategori : Bebek-Çocuk Gelişimi
Merhaba doktor bey oğlum 06.06.2007 doğumlu.8800 gr kilosu.devit3 ve ferro sanol kullanıyorum başka vitamin ilacı kullanmalımıyım.Fluor a başlamamız gerekirmi.dişi daha çıkmadı.teşekkürler.saygılar.......

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek