Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Şevki KORKMAZ
 Üyelik Tarihi  8.3.2008 23:18:53
 Branş  Psikolog
 Çalıştığı Kurum  devlet hastanesi
 İletişim Telefonu  05057154817
 İletişim Adresi  
 Kahraman Maraş
 Toplam Cevap Sayısı  3
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,02 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Çocuk Psikolojisi
oğlum 2 yaşında kulağında sorun olmamasına rağmen söylenenlere hiç bir tepki vermiyor.hiç konuşmuyor.akranlarıyla oynamıyor.oğluma nasıl davranmalıyım.

Kategori : Çocuk Psikolojisi
Sayın uzman;
Benim üç yaşındaki oğlumun davranışları ile ilgili bir takım problemlerim var. Oğlum çok hırçın ve sinirli bir çocuk. Özellikle sinirlendiğinde çok sert tepkiler gösterebiliyor. Örneğin - her ne kadar şimdi pek yapmasa da- kafasını yerlere vuruyor sık sık kendini yerlere atıyor. Ayrıca çok hareketli tam anlamıyla bir saniye dahi yerinde duramıyor. Ayrıca ona birşeyler öğretmek de çok zor. Örneğin temel renkleri bir türlü öğretemiyorum. Dikkati çok dağınık. Tuvalet eğitimini hala alamadı. Söylemekde ısrarcı. Bu konuda bana neler tavsiye edebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.


Kategori : Çocuk Psikolojisi
kzım 11 yaşında boyu 1.56 cm.46 kilo gelişimi bana göre iyi..bugün itibariyle kızım regl oldu ..bana tavsie edeceğiniz birşey varmı? erken olduğu kanaatindeyim bir kadın doğum uzmanına başvurmam gerekirmi..şimdide teşekkür ederim

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek