Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  MELTEM YİĞİT
 Üyelik Tarihi  11.4.2008 09:43:08
 Branş  Cocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 Çalıştığı Kurum  
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 Aydın
 Toplam Cevap Sayısı  4
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,03 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Cerrahi Çocuk Hastalıkları
MRb.,5aylık bir kızım var.Bir haftadan beri devamli bir şekilde ayaklarını ve kollarını havaya kaldırarak ve kasılarak( ağlıyorda ) tutuyor.Hani ne gibi diyeyim( gaz sancısı olurda çıkaramama gibi )sebebi ne olabilir acaba( kakasını yaptığı zaman çök hıkınıyor ama kabız değil)

Kategori : Dahili Çocuk Hastalıkları
Merhabalar,
Benim kızım 8 aylık sürekli kabızlık problemi yaşıyor poposunda çatlak olduğunu söylediler krem olarak aneston kullanıyoruz.Ayrıca baş çevresinde çok terleme oluyor.bilgi verirseniz sevinirim.


Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
ACİİL..Kızım 4 yaşında suçiçeği çıkarıyor.bugün 5.günü.yaralarını kaşımaması için ovadril kullandık ama yinede kaşıdı.şimdi berbat haldeler.ağzında çıkan yüzünden yeöek yiyemiyor.idrar bölgesinde çıkan yüzünden idrar yapamıyor çok ağlıyor.dr sadece yenizin verdi.bu halde görmek çok üzüyor.ne yapabilirim.yıkanmaz diyorlar doğrumu..

Kategori : Bebek-Çocuk Aşıları
bebegim 5,5 aylık 3.karma aşı yapılacaktı ama aşı olmadıgı için 2 hafta gec kaldı.hemen yaptırmalımıyım yoksa belli bir bekleme süresi varmıdır?ayrıca soguk algınlıgının aşı yaptırmamam bir mainisi varmıdır?teşekkür ederim

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek