Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  M.FATİH COŞKUNOĞLU
 Üyelik Tarihi  18.5.2008 22:43:25
 Branş  Fizyoterapist
 Çalıştığı Kurum  tokat üstün gelişim rehabilitasyon merkezi
 İletişim Telefonu  03562129871
 İletişim Adresi  gop bulvarı orman işletme müd. karşısı okutan apt. kat:1-2-3
 Tokat
 Toplam Cevap Sayısı  1
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,01 / 0

 Tokat doğumluyum. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Protez-Ortez bölümünü kazandım.2002 yılında mezun oldum. Daha sonra Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon bölümünü kazandım. 2006 yılında FİZYOTERAPİST olarak mezun oldum.2009 yılında Manuel Lenf Drenajı/Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapi (MLD/KBF) Sertifika kursuna (FOLDI SCHOOL, ALMANYA) katıldım. Bu kursu başarı ile tamamlayarak, Almanya Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, uluslararası geçerliliği olan ve LENFÖDEM TERAPİSTİ ünvanı kazandığım MLD/KBF sertifikasını alarak bu yöntemi uygulamaya hak kazandım. Refleksoloji, manuel terapi, suitterapi,uzay terapisi uygulamaktayım.
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Bebek-Çocuk Gelişimi
Merhaba,Kızımız 1 hafta sonra 4 aylık olacak.5 dk boyunca komşumuz dizine oturttmuş olumsuz bişey olmuşmudur?6 aylık olmadan bebeklerin oturtulmayacağını okumuştum.Çok endişelendim bilgi verebilirseniz sevinirim.Teşekkür ederim.Saygılarımla.

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek