Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  tahsin tola
 Üyelik Tarihi  3.11.2008 00:20:54
 Branş  Cocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 Çalıştığı Kurum  
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 Adana
 Toplam Cevap Sayısı  3
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,02 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
iyi günler doktor bey, bebeğimiz 4,5 aylık sütümün azlığı nedeniyle meyve suyu ve püresine başladık, ilk iki hafta meyve suyu daha sonrada püresini bebeğinizin istediği miktarda verin demişti doktorumuz, meyve suyunu vermeye başladım mesela havuç suyunu 50 ml veriyorum devamını da istiyor fakat fazla geliceğini düşünüyorum, zaten 50 ml sonrasında bir kısmını çıkarıyor, aynı sekilde armut suyunu da. Meyve suyu ve pürelerinin miktarları ne kadar olmalı ve günde kaç kez vermeliyim, hangi öğünlerde vermeliyim, aydınlatırsanız sevinirim simdiden teşekkürler...

Kategori : Bebek-Çocuk Gelişimi
Merhaba,
Bebeğimin her uyandığında çok şiddetli ağız kokusu oluyor. Yaklaşık olarak 10-15 dakika içerisinde şiddeti hafiflemektedir.
Uyurken emzik emdiğini de belirtmek isterim.
Bebekteki bu ağız kokusunun sebebini öğrenebilmem mümkün müdür ? Teşekkürler, iyi günler


Kategori : Bebek-Çocuk Beslenmesi
MERABA. Oğlum 6 aylık sadece anne sütüyle beslenıyor. bir hafta önce ek gıdalara basladık ama bir turlu yediremiyorum 3 saatte bir emziriyorum arada ek gıda veriyorum.acaba karnı tok oldugu için mi yemiyor.emzirme aralılklarını daha uzun mu tutmalıyım bebegin emmesimi yoksa ek gıdaları yemesimi önemli? yemediği için ısrar etmelimiyim ?yoksa kendi haline mi bırak malıyım ?

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek