Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  GAMZE GANİYUSUFOĞLU SAHİ
 Üyelik Tarihi  14.5.2009 15:36:11
 Branş  Diyetisyen
 Çalıştığı Kurum  K.MARAŞ K.DOĞUM ve ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
 İletişim Telefonu  0 344 2154800 / 1101
 İletişim Adresi  K.DOĞUM ve ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
KAHRAMANMARAŞ
 Kahraman Maraş
 Toplam Cevap Sayısı  0
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0 / 0

 1984 K.MARAŞ DOĞUMLUDUR. İLKOKULU FATİH İLKOKULUNDA TAMAMLADIKTAN SONRA ORTA OKUL VE LİSEYİ KADRİYE ÇALIK ANADOLU LİSESİNDE DEVAM ETMİŞTİR. 2002 YILINDA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜNÜ KAZANARAK EĞTİMİNE DEVAM ETMİŞTİR. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANELERİNDE, ÖZEL ERCİYES HASTANESİNDE, HUZUR EVİNDE, ÖZEL TED KOLJİNDE, ERCİYES ÜNİVERSİTESİ PERSONEL VE HASTANE YEMEKHANESİNDE STAJLARINI BAŞARI İLE TAMAMLAYARAK 2006 SENESİNDE MEZUN OLMUŞTUR. MEZUN OLDUKTAN SONRA AYNI YIL İÇERİSİNDE K.MARAŞ TIP FAKÜLTESİ HAASTANESİNDE CEYAŞ YEMEK ŞİRKETİNE BAĞLI OLARAK GÖREVİNE BAŞLAMIŞ SONRASINDA ÖZEL DİYAMAR DİYALİZ MERKEZİNDE VE ÖZEL BİR ŞİRKETE MENÜ PLANLAMA DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMİŞTİR. 2007 YILINDA ATAMALARIN OLMASI İLE BERABER K.MARAŞ K.DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE BAŞLAMIŞTIR VE HALEN ORADA GÖREVİNİ DEVAM ETTİRMEKTEDİR.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek