Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Pedagog Dilara TUNC
 Üyelik Tarihi  26.6.2009 16:46:16
 Branş  Psikolog-Gelişim Uzmanı
 Çalıştığı Kurum  
 İletişim Telefonu  0546-7684907
 İletişim Adresi  Istanbul
 İstanbul
 Web Sitesi  www.dilaratunc.com
 Toplam Cevap Sayısı  0
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0 / 0

 Ben Dilara Tunç, (1974) Almanya'da doğdum, çocukluğum, eğitim ve çalışma yıllarım Bremen şehrinde geçti. Üniversiteyi ve çift lisansımı Pedagog ve Sosyal danışman olarak Almanya'da tamamladım. Ayrıca "Goethe Enstütesinde" yaptıgım sertifikasyonla (1998), uzun süre tanınmış farklı kurumlarda ve dershanelerde Almanca dersleri vererek Almanca ögretmenliği yaptım. Yüksek Lisans Tezimi "Körpertherapie im Hinblick auf die Gestalttherapie" "Vücud Terapileri ağırlıklı olarak Gestalt Terapi" üzerine hazırladım. Mezun olduktan itibaren özel bir danışmanlık merkezinde özel eğitimci olarak çalışmalarımı sürdürdüm. Bebeklere, çocuklara, ergenlere, yetişkinlere ve ailelere yönelik eğitimsel destek ile psikolojik sorun danışmanlıgı yaptım. Ayrıca kurumlara ve velilere eğitim seminerleri düzenlemekteydim. Çeşitli kurumlarda çocuklar ve gençler için eğitim, bakım, boş zaman değerlendirme ve öğretim alanlarında fahri çalışmalarda etkin oldum. Son calışmamı Almanyanın Hamburg şehrinde bulunan Sosyal Hizmetler kurumda verilen, Aile Eğitim Danışmanlığı - Sosyal ve Pedagojik Hizmetler Departmanında yüksek lisanslı Pedagog olarak tamamladım. Bu çalışmam Türkiye'ye kesin dönüş yapana kadar sürdü. 2008 yılının Eylül ayından itibaren sürekli olarak İstanbul'da ikamat etmekdeyim. Almanyada edindiğim Avrupa normlarındaki mesleki tecrübelerimi ve yöntemleri, danışmanlığım bünyesinde Istanbulda vermekdeyim.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek