Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  yeşim CANLI
 Üyelik Tarihi  3.10.2009 15:29:13
 Branş  Psikolog
 Çalıştığı Kurum  BURSA SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ- IQS SİGARA BIRAKMA MERKEZİ
 İletişim Telefonu  0224-2336001
 İletişim Adresi  KÜKÜRTLÜ MH.VE CAD. EGE APT . 44-2 OSMANGAZİ -BURSA
 Bursa
 Toplam Cevap Sayısı  3
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,03 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Çocuk Psikolojisi
Oğlum 16 aylık. İlgisini çeken herşeyi almak istiyor.Onu sınırlandırmak istemediğimiz için onun için tehlike oluşturmayacak olan şeyleri almasına, incelemesine müsaade ediyoruz. Fakat bazen onun için sakıncalı olabilecek şeyleri de istiyor, vermek istemediğimizde de çok ağlıyor. İlgisini başka yönelere çekmeye çalışıyoruz ama bunda da her zaman başarılı olamıyoruz. Bir taraftan vermemekte direnip onu daha da hırçın, inatçı bir çocuk haline getirmekten korkuyoruz ama bir taraftan da anne-baba olarak bizim söylediğimiz şeylere uymasını, bunu öğrenmesini istiyoruz. İlerde ona söz geçirememekten korkuyoruz. Yaşı daha bunun için erken mi diye de endişeleniyoruz. Bu durum geçici bir durum mudur? Biz ona bizim söylediklerimizi yerine getirmesi gerektiğini ne zaman öğretmeye başlayabiliriz? Bunun için erken mi ? Yoksa biran önce başlamalı mıyız? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kategori : Çocuk Psikolojisi
merhaba.herkesin soruları cevaplanmış.benim sorum 12 gündür cvp bekliyo.neden?

Kategori : Çocuk Psikolojisi
merhaba,bizim sorunumuz 36 aylık olan kızımız ie ilgili yaklaşık 3-4 aydır arasıra bebeklerinin üstüne çıkıp zıplıyor,geceleri babaannesiyle birlikte uyuyor ve sürekli ona yaklaşmaya çalışıyormuş çocuk doktoruyla bu konuyu konuştuğumuzda canı sıkıldığı için yapıyor olabilir demişti.Kreşe göndermemizi önerdi fakat bulunduğumuz yerde kreş yok anaokulunada küçük diyerek almadılar.Bir psikolağa götürmemiz uygun olur mu?Çok çaresiziz lütfen yardımcı olun şimdiden çok teşekkür ederiz.

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek