Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Ferda DURGUT
 Üyelik Tarihi  2.11.2009 15:21:52
 Branş  Psikolog
 Çalıştığı Kurum  Kendin Olmak Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 İstanbul
 Web Sitesi  www.kendinolmak.com
 Toplam Cevap Sayısı  0
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0 / 0

 Ferda Durgut 1958 yılında Aydın’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Aydın’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. M.E.B.’ye bağlı olarak psikoloji öğretmeni ve psikolojik danışman olarak çalıştı. Son 13 yıldır özel çocuk yuvalarında okul psikoloğu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar çocukların gelişimlerinin gözlemi, öğretmenlerin yönlendirilmesi ve velilere danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır. Anne babalara çocuk gelişimi konusunda çeşitli eğitimler vermektedir. Çocukların zihinsel, algısal, duygusal olgunluklarını değerlendiren çeşitli testlerin uygulayıcısıdır. Ayrıca bu alanda ve okul öncesi eğitim konusunda profesyonellere eğitim ve süpervizyon desteği vermektedir. 2007-2008 yılları arasında Psikoterapi Enstitüsünde düzenlenen Bütüncül Psikoterapi eğitimi almış olup buradaki kazanımlarını alanda kullanmaktadır. Şu anda Kendin olmak Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim Merkezinde çocuklara ve ergenlere yönelik terapi ve profesyonellere yönelik eğitim çalışmalarını yürütmektedir.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek