Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Serap Melek ÇAVUŞ KILIÇ
 Üyelik Tarihi  25.3.2010 12:40:34
 Branş  Psikolog-Gelişim Uzmanı
 Çalıştığı Kurum  SİSTEMİK PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ
 İletişim Telefonu  0532 570 42 67
 İletişim Adresi  Ofis: Gaziantep Adliye Sarayı I Blok Kat: 2 No: 41
 Gaziantep
 Toplam Cevap Sayısı  0
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0 / 0

 İLETİŞİM BİLGİLERİ Gsm : 0532 570 42 67 Ofis 1: Gaziantep Adliye Sarayı I Blok Kat: 2 No: 41 Ofis 2: Kurtuluş Mah. Pandora sokak GüN Apt. B blok K:1 D: 1 Seyhan/ ADANA öZEL UZMANLIK VE CALIŞMA ALANLARI -BİREYSEL TERAPİ -AİLE TERAPİSİ -CİFT & EVLİLİK TERAPİSİ (ALMANYA WEINHEIM SİSTEMİK PSİKOTERAPİ ENSTİTüSü'NDEN 4 YILLIK PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ UZMANLIĞI İLE) -BEBEK VE COCUKLARIN GELİŞİM TARAMASI VE TAKİBİ (HACETTEPE üNİVERSİTESİ GELİŞİMSEL COCUK NöROLOJİSİ VAKFI DENVER GELİŞİMSEL TARAMA TESTİ UYGULAMA YETKİSİ) -EŞLER ARASI İLETİŞİM PROBLEMLERİ -AİLE & COCUK DANIŞMANLIĞI -ERGENLİK DöNEMİ SORUNLARI COCUKLARDA GöRüLEN DAVRANIŞ PROBLEMLERİ İLE İLGİLİ UZMANLIKLARI -Okul korkusu, başarısız olma korkusu -Geç konuşma, konuşmama -Tırnak yeme, parmak emme -Saldırganlık, hırçınlık, yıkıcı davranışlar -Aşırı hareketlilik -Yalan söyleme -Alt ıslatma ( enürezis & enkoprezis) -özgüven problemi ve İçe kapanık çocuklar -Kardeş kıskançlığı -Tuvalet eğitimi -YETİŞKİN, ERGEN VE COCUKLARDA STRES -BOŞANMA SüRECİNDE COCUK VE AİLEYE DANIŞMANLIK -TRAVMA SONRASI BOZUKLUKLAR -CİNSEL İSTİSMAR -VERİMLİ DERS CALIŞMA -SINAV KAYGISI İLE BAŞETME -SINAV DöNEMİ- COCUK VE AİLEYE DANIŞMANLIK öZGECMİŞİ VE ALDIĞI EĞİTİMLER -2003 YILINDA MTSO ANADOLU LİSESİNDEN MEZUN OLMUŞTUR VE AYNI YIL çUKUROVA üNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK BöLüMüNDE EĞİTİMİNE DEVAM ETMİŞTİR. -2007 YILINDA CUKUROVA üNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK ALANINDAN MEZUN OLMUŞTUR. -PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ALANINDAKİ YüKSEK LİSANSINA, TEZ AŞAMASINDAN DEVAM ETMEKTEDİR. -WEINHEIM INSTITUT FüR SYSTEMISCHE AUSBILDUNG & ENDWICKLUNG ( ALMANYA'NIN WEINHEIM SİSTEMİK PSİKOTERAPİ ENSTİTüSü)'NDEN ALDIĞI 4 YIL SüREN AİLE TERAPİSİ, çİFT TERAPİSİ, EVLİLİK VE BİREYSEL TERAPİ EĞİTİMİNİ TAMAMLAMAK üZEREDİR. -HACETTEPE üNİVERSİTESİ GELİŞİMSEL çOCUK NöROLOJİSİ VAKFI DENVER GELİŞİMSEL TARAMA TESTİ UYGULAMA YETKİSİNE VE SERTİFİKASINA SAHİPTİR. -SİSTEMİK PSİKOTERAPİ ENSTİTüSü TüRKİYE TEMSİLCİLİĞİNİN KURUCU üYELERİNDENDİR. -İŞİTME VE KONUŞMA OKULUNDA KEKEMELİK,ARTİKüLASYON PROBLEMLERİ,İŞİTME PROBLEMLİ COCUKLARIN EĞİTİMİ İLE İLGİLİ OLARAK BİR YIL, MİLLİ EĞİTİMDE OKUL PSİKOLOJİK DANIŞMANI OLARAK DA BİR YIL SüREYLE çALIŞTIKTAN SONRA SON OLARAK 2009 YILINDAN BU YANA ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI OLARAK GAZİANTEP ADLİYESİNDE PEDAGOG OLARAK BİLİRKİŞİLİK GöREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR. -KATILDIĞI COK CEŞİTLİ EĞİTİM, KURS, KONGRE VE SEMİNERLER BULUNMAKTADIR.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek