Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Elif EFE
 Üyelik Tarihi  25.6.2011 14:55:29
 Branş  Psikolog
 Çalıştığı Kurum  
 İletişim Telefonu  * *** *******
 İletişim Adresi  *
 Denizli
 Toplam Cevap Sayısı  0
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0 / 0

 İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur.Bu güne dek; Ana Çocuk Sağlığı Aile PLanlama Merkezinde , SHÇEK Kız Yetiştirme Yurdunda , Özel Eğitim Merkezlerinde ve şiddet mağdurları ile farklı kurumlarda çalıştı.Halen Denizli'de bulunan bir kamu kurumunda psikolog olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yaptığı çalışma ve uygulamalar - Çocuk ve Ergenle Çalışma Teknikleri - Kronik Rahatsızlığı Olan Çocuklarla Çalışma - Çocuk ve Ergenle Çalışmada Önemli Konular ve Sınır Kavramının Çalışılması - CAT (Çocuklar İçin Algı Testi) - Louisa Duss Psikanalitik Öyküler Testi - Resim Çizme Testleri, - DENVER II Gelişimsel Tarama Testi - Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, - Beier Cümle Tamamlama Testi, - Duygu Durumu Envanterleri. - SCL90-R, - KENT EGY, - Öfke Kontrolü Programı Grup Çalışması, - Alkol-Madde Bağımlılığı Programı Grup Çalışması, - İntihar ve Kendine Zarar Vermeyi Önleme Grup Çalışması, - 0-3, 3-6, 7-11, 12-18 yaş grubu çocuk sahibi ailelere yönelik ''Aile Eğitim Programı'' - Hükümlülere Yönelik Tahliye sonrası Hazırlık Programı Grup Çalışması, - Hükümlülere Yönelik Drama Çalışması. - Şiddet mağduru kadın ve çocuklarda rehabilitasyon.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek