Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  YALÇIN YURTKURAN
 Üyelik Tarihi  1.12.2011 12:00:52
 Branş  Farklı Branş Hekimi
 Çalıştığı Kurum  
 İletişim Telefonu  0530 281 13 29
 İletişim Adresi  *
 İstanbul
 Web Sitesi  www.bizimklinik.com
 Toplam Cevap Sayısı  4
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0,04 / 0
Uzmanımızın son cevapladığı sorular
Kategori : Dahili Çocuk Hastalıkları
Merhaba
Benim 9,5 aylık bir kızım var. 1.5 ay evvel soğuk algınlığı geçirdi, boğazında da hırıltı ve balgam olduğundan doktora götürdük, doktorumuz 4 gün ventolin içmesini önerdi. Bütün soğuk algınlığı belirtileri geçti fakat burnu hala akıyor. Dişleri henüz çıkmadığı için ondan kaynaklandığını düşündüm ama diş de çıkmıyor, burun akıntısı da geçmiyor.Dişten kaynaklanıyor olabilir mi yoksa alerjik bir durum mudur?


Kategori : Cerrahi Çocuk Hastalıkları
merhaba hocam benim 27 aylık bir oğlum var. üstten sadece ön iki dişi çık tı 2 dişin yanında diş çıkmadı arka azılar çıktı. bizde merak ettik yaşıtlarının ağzında diş dolu. acaba bir sorun mu var. yoksa normal midir.. teşekkür ederim.

Kategori : Dahili Çocuk Hastalıkları
iyi günler hocam.Kızım 4 yaşında 9 gün önce ateşlenmişti dr.a götürdük boğaz enfeksiyonu dedi croxilex verdi 3gün kullandık ve cok şidettli öksürük başladı tekrar dr.a gittik ve 2 gün antibiyotik+kortizon iğne yapıldı ve sabah akşam 3 gün soğuk buhar verildi.soğuk buhar verildiği akşam başladı 3 gündür gece yattıktan 1 saat içinde ağlayarak uyanıyor başım ağrıyor diye tekrar dr.a gittik röntgen çekildi sinüzit yok nörolojik muayene normal benim sorum şiddetli öksürükten dolayı başındaki damarlarda bi problem oluşmuş olabilirmi yada soğuk buhardan olabilirmi ne yapmalıyım cok endişeliyim neolur yardımcı olun..

Kategori : Cerrahi Çocuk Hastalıkları
merhabalr öncelikle çok teşekkür ederim bilgileriniz içinn...benim kızım 16 aylık ve çok ağır ağız kokusu var .. 1 haftadır dahada yoğun olmaya başladı.bu bir hastalık bilgisi olabilirmi diye çok etkileniyorum...birde sargı bezi ile diş temizliğini yapıyorum fakat macun kullanılırmı bu aydaki bir bebek için diş fırçası alışkanlığı olmalımıdır..

Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek