Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  eylem metin özkural
 Üyelik Tarihi  1.12.2012 23:27:27
 Branş  Psikolog
 Çalıştığı Kurum  Akademi Disleksi
 İletişim Telefonu  eylemozkural@hotmail.com
 İletişim Adresi  Akademi Disleksi
6342 Sk No :16/A Özçakmak Apt Bostanlı / Karşıyaka /İzmir
İzmir
 İzmir
 Web Sitesi  www.akademidisleksi.com
 Toplam Cevap Sayısı  0
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0 / 0

 1999 yılında Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl ilköğretim okullarında Psikolojik Danışman olarak çalışmaya başladı. 2003 yılında özel eğitime ihtiyaç duyan bireyler ile çalışmaya başlayan Eylem Metin ÖZKURAL; Disleksi ( Özel Öğrenme Güçlüğü) , Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan bireylerin eğitimi ve ailelerine danışmanlık vermeye başladı. İzmir' de Rehberlik ve Araştırma Merkezinde Disleksi ve Dikkat Eksikliği olan öğrencilerin eğitsel değerlendirmesini yaptı. Aynı zamanda Rehberlik Araştırma Merkezinde çalışan Psikolojik Danışman ve Özel Eğitim Uzmanlarına Disleksi ile ilgili seminerler düzenleyen Eylem Metin ÖZKURAL 2004 yılından bu yana ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ (DİSLEKSİ), DİKKAT EKSİKLİĞİ sorunu yaşayan bireylerin tedavisi ve eğitiminde profesyonel olarak çalışmaktadır.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek