Uzman Bilgileri
 Adı Soyadı  Ayşem Yorulmaz Ulutaş
 Üyelik Tarihi  1.6.2018 22:13:57
 Branş  Psikolog-Gelişim Uzmanı
 Çalıştığı Kurum  Çocuk Özel Gelişim Eğitim Merkezi
 İletişim Telefonu  05366289026
 İletişim Adresi  Acıbadem Mahallesi, Zerrin Sokak, Demirbilek Apartmanı, No: 14, Daire: 5

Üsküdar / İstanbul

Adres Tarifi: Altunizade Değirmen Cafe ile Nafiz Paşa Köşkü’nün Arasında.
 İstanbul
 Web Sitesi  http://www.cocukozelgelisim.com/
 Toplam Cevap Sayısı  0
 Aylık/Günlük Ortalama Cevap  0 / 0

 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında İngiltere’deki Essex Üniversitesi’nde akademik araştırmalarda asistan olarak çalışmıştır. ? Prof. Dr. Ercan Alp önderliğinde 2-3 yaş çocukları için “kendini tutma becerisi ölçme oyunu”nu literatüre kazandırarak 2013 yılında yüksek lisansını yüksek onur derecesi ile yine Boğaziçi Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi alanında tamamlamıştır. ? 2013 yılında “Okul Psikoloğu” görevinde bulunmuş, çocuk gözlemi ve veli görüşmeleri yapmıştır. Erken Destek Eğitim Merkezi’nde farklı gelişim gösteren çocuklarla duyu bütünleme terapisi ilkelerine dayanarak psiko-motor temelli çalışmalarda bulunmuştur. 2015-2017 yılları arasında Büyümek Gelişim Destek Merkezi’nde, 2017-2018 yılları arasında da Nino Çocuk & Aile Danışmanlık’ta yine farklı gelişim gösteren çocuklarla bireysel ve grup içi özel eğitim çalışmaları yürütmüştür. 2018 yılı Ağustos ayı itibariyle de çalışmalarına kurucusu olduğu Çocuk Özel Gelişim’de devam etmektedir. ? Çocuk Değerlendirme Sertifikası, Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi Uygulayıcı Sertifikası, Duyusal Bütünleme Klinik Görünümleri ve Analizi Kursu Katılım Sertifikası, Duyu Bütünleme Terapisinin Nörobiyolojik Temeli (Teori) Kursu Katılım Sertifikası, Theraplay (Oyun Terapisi) Level 1 Training Katılım Sertifikası ve Floortime DIR 201 Başlangıç Düzey Floortime Uygulayıcı Sertifikasına sahiptir.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek