Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
16
Haz
2011

10:47
doğum sonrası sırt ve bel ağrısı ???????? şerife, (İzmir)
normal doğum yaptım. bundan 6.5 ay önce sabahları müthişbir sırt ağrısıyla uyanıyorum. bazen bebeği kaldırdığımda belime çok büyük bir ağrı giriyor. olduğumyerde kalıyorum. benim gibi bu ağrıları yaşayan var mı? varsa neler yapıyorsunuz?
16
Haz
2011

11:37
doğum sonrası sırt ve bel ağrısı ???????? ceren, (Kahraman Maraş)
şerife hnm,bence hemen bir nöroşirurji uzmanına veya fizik tedavi uzmanına görünün.şu an 33 yaşındayım,16 yaşımdan beribel fıtığı hastasıyım ve 20 yaşımda ameliyat oldum.şimdi hala fıtıklarım var.oğlum maşallah iri bir bebek,bu yüzden özellikle şu aralar inanılmaz ağrılarım var benim de.emzirdiğim için de pek ilaç alamıyorum.gerçi oğlum 8 aylık oldu artık ama..mutlaka bir uzmana görünüp önlem alın derim ben.. geçmiş olsun.
8
Tem
2011

16:22
doğum sonrası sırt ve bel ağrısı ???????? gözen, (İçel)
şerife hanım bu sıkıntıları bende yaşıyorum hatta forumda böyle bir başlık açtım.sezaryen sonrası rahatsızlıklar diye.siz normal doğum yapmışınız.ben sezaryen.isterseniz bi okuyun.
geceleri emzirmeye iki büklüm kalkıyorum.bel ağrısı müthişşş...normal gün içinde böyle olsa dayanamam.
8
Tem
2011

18:19
doğum sonrası sırt ve bel ağrısı ???????? şerife, (İzmir)
gözen hanım doktora gittiniz mi?
8
Tem
2011

18:40
doğum sonrası sırt ve bel ağrısı ???????? gözen, (İçel)
gitmedim!gidecem en yakın zamanda
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek