Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
10
Kas
2009

19:12
Emzik bıraktırma yöntemleri Naz, (Tanımsız)
bizim bi komsumuz kizinin emzigini tuvalete atmis, artik o agiza alinmaz demis ve kiz bir daha emzik diye israr etmemis:)
19
Ara
2009

23:41
Emzik bıraktırma yöntemleri tülin, (Adana)
ben antakyalıyım.biz küçükken annem emziğe biber salçası sürerdi.kardeşlerim bir daha ağızlarına almazlardı.geçen gün farkettim.annemin yöntemleri halen kullanılıyor..
8
Şub
2010

23:46
Emzik bıraktırma yöntemleri fatma çifçi, (İstanbul)
bende kızıma camdan aşşağı attırdım emziğini işe yarıyor:)
9
Şub
2010

14:23
Emzik bıraktırma yöntemleri DUYGU, (Antalya)
emziğe saç teli sararak tiksindirenleri duymuştum ben de. aynı şekilde sütten kesmek için de meme ucuna sarıyorlarmış saç telini. bebek tiksinip bırakıyormuş emmeyi. kızımı sütten keseceğim zaman sanırım ben de deneyeceğim bu yöntemi...
14
Mar
2010

06:38
Emzik bıraktırma yöntemleri sevil, (Kahraman Maraş)
bende bunu komşumdan duymuştum emzigin içine birkaç tane karınca koymuşlar:) emzik kullandırmadım hiç.. bir alıştırmaya ugraşıyorlar birde bıraktırmaya..
15
Mar
2010

11:36
Emzik bıraktırma yöntemleri Angel, (İstanbul)
Merhaba,
Ben farklı sekilde bir emzik almıstım.Üzeri tırtıklı falan,begenmeyip bırakmıstı.Birde emzik üzerine bir makasla kesi atarsanız bebek çekerken hava yapıyor,o da cok rahatsız ediyor,bırakıyorlar.
27
Nis
2010

11:21
Emzik bıraktırma yöntemleri figen, (Çanakkale)
merhabalar benim 2 yaşında ikizlerim var deli gibi emzik emiyorlardı yani çok düşkündüer 10 gün önce ellerinden alıp gözleri önünde çöpe attım ve artık abi abla olduklarını hiç yakışmadığını söyledim kabullenmeleri zor oldu 3 gün hep istediler ama sonunda zafer benim oldu çünkü unuttular tek korkum nasıl uyutacaktım ama çok kolay oldu bu arada sallayarak uyumayıda bıraktım uykuları gelince yatıyorlar gece uyanmalrımızda bitti tabi çünkü ağızlarından düşen emzik yok artık:))
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek