Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
18
Tem
2011

12:02
Çocuklar arasında kaç yaş olmalı ?? Tuna, (Osmaniye)
Merhaba 32 yaşında çalışan bir anneyim,eşim 39 yaşında. 2007 mayıs doğumlu kızımız var ikinci bir çocuk fikri beni endişelendiriyor.Kızım arasıra benim kardeşim lmayacak mı diyor ben geçiştiriyorum sen birazdaha büyü ondan sonra olacak diyorum .Aslında içten içe ikinci çocuk fikrinden korkuyorum hem maddi anlamda beni zorlayacak hem manevi anlamda zorlayacak.Ne kendi ailem bana yardımcı oluyor ne eşimin ailesi şuan kızım özel bakıcı ile büyümekte okadar çıkmazdayımki kızım kaç yaşında iken ikinci bir çocuk dünyaya gelmeli.Yardımcı olursanız sevinirim.
21
Tem
2011

01:11
Çocuklar arasında kaç yaş olmalı ?? şerife, (İzmir)
3.5- 4 arası. aslında çocuğunuz sizden yalnızlığını gidermenzi istiyor. zaten çocuklar 3.5-4 yaş arası akranlarıyla ooyun oynama zamanı. :) yinede siz bilirsiniz.
21
Tem
2011

10:21
Çocuklar arasında kaç yaş olmalı ?? ilknur, (Hatay)
ben oglumun 1.yaş gününde doktordan geldi 5haftalık hamileydim.yani 9ay gbi bişey var aralarında.şimdi 2yaşına grcek digeri 4aylık oldu.ilk çok farletmedi şimdi kızım hareketlendikçe evde bi bebek daha var diye anlamaya başladı okadar ilgi kendine oldugu halde fena şeyler yapıyor.mesela bebek gbi aglıyor ınga ınga.sürekli vuruyor ısırıyor seviyor diye yaklaşıyor biyerlerini çekiyor.anlatacagım aglaması bile degişmiş.şimdi 10 yaş yada 5 ten fazla bi yaş olsaydı bebek gbi hareketleri daha çok psikolojsini bozcaktı kocaman çocuk bak neler yapıyo olcaktı.bizim gbi degil ama yine 2 yaş olsa oda çocuk,odailgi istiyo denilşirdi.bazen iyi olmuş diyorum ama uykuya yatrmak çok zor oluyo ikisi aynı andada olmuyo.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek