Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
9
Eyl
2011

14:19
dişte siyah lekeler merve, (İstanbul)
arkadaşlar 10 aylık kızım kullandığımız ferro sanol demir ilacı yüzünden dişleri karardı. nasıl temizlebileceğim konusunda bir fikri olan var mı? lütfen yardım edin...
10
Eyl
2011

11:52
dişte siyah lekeler Yasemin, (Ordu)
Karardıktan sonra bizim yapabileceğimiz birşey yok.Ama çocuğu 5-6 yaşlarına gelen bir arkadaşım zamanla kendiliğinden açılıyor o renk ve kayboluyor demişti.
10
Eyl
2011

16:05
dişte siyah lekeler Esra, (Konya)
Kızınızın dişlerini temiz bir tülbentle su ile silip temizleyebilirsiniz vede demir ilacını verdikten sonra su verirseniz demirin verdiği renkten kızınızın dişlerini koruyabilirsiniz bize doktorumuz böyle önermişti.
12
Eyl
2011

01:01
dişte siyah lekeler fatma, (Kırşehir)
benim bebeğim henüz 6aylık,ve dişleri yok,santafer damla kullanıyorum,ilerde ondada bu tür bir sorun olurmu acaba,dişleri çıkmaya başladıktan sonra yani
12
Eyl
2011

18:58
dişte siyah lekeler Esra, (Konya)
Fatma hanım bebeğinize su vermeye başlamışsınızdır herhalde.santaferi verdikten sonra su verin o zaman kararma etkisinden dişleri koruyabilirsiniz bize doktorumuz böyle söylemişti.benim kızımda 7 aylık şu an 1 dişi çıkıyor bende santafer damla kullanıyorum ve santafer verdikten sonra su veriyorum.
13
Eyl
2011

00:09
dişte siyah lekeler fatma, (Kırşehir)
teşekkürler esra hanım,erken çıkmış dişiniz,darısı bize olsun,en hafif ve sorunsuz şekilde...
13
Eyl
2011

00:20
dişte siyah lekeler Esra, (Konya)
İnşallah Fatma hanım dediğiniz gibi darısı başınıza ama şunu belirtiyimki tamda yeni tatlara ek gıdalara alışmaya başladığı dönemde kızımın diş çıkarması sıkıntılı oldu çünkü hiçbirşey yediremiyorum. keşke diyorum birinden biri önce yada sonra olsaydı ama bundada vardır bir hayır diyelim hayırlı geceler..
13
Eyl
2011

18:37
dişte siyah lekeler merve, (İstanbul)
teşekkürler. dişlerini ıslak temiz bir tülbentle sildim ve eskiye nazaran kararma geçti.böyle bir durumla karşılaşan hanımlar deneyebilirler.
14
Eyl
2011

19:47
dişte siyah lekeler ilknur, (Hatay)
BENM OGLUMUNDA DİŞLERİ KARARMIŞTI.6AYLIKKEN DİŞLERİ ÇIKMIŞTI YANİ BAŞLAMIŞTI 1 YAŞINDA DİŞ FIRÇASI VERDİK BEBEK DİŞ FIRÇASINDAN KULLAMMAYA BAŞLADI BİRAZ DEGİŞTİ ŞİMDİ 2YAŞINDA AZ BİŞEYCİK KALDI.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek