Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
11
Kas
2009

13:45
Bebeklerimizle ne tür oyunlar oynuyoruz fatma çifçi, (İstanbul)
benim 2 tane kızım var biri 5 yaşında onun evcilik boyama yazı yazma resim çizme birlikte çizgi
28
Kas
2009

10:28
Bebeklerimizle ne tür oyunlar oynuyoruz fatma, (Adana)
benim 15 aylık olmak üzere olan bir kızım var.onunla beyin geliştirici oyunlar oynamak istiyorum.boya kalemleri ile oynuyoruz.al ver oyunu oynuyoruz.oyuncaklarıyla eşleştirme yapıyoruz.bebeğinizle oynadığınız güzel oyunlar var mı.
30
Nis
2010

19:01
Bebeklerimizle ne tür oyunlar oynuyoruz ayşe, (İstanbul)
Merhaba,benim kızım şuan 20 aylık.Hemen her şeşit oyuncağımız var ama birlikte oynamyı seviyor. Bazen ben bebek oluyorum o anne.anne karnım acıktı dediğimde kıkır kıkır gülüp evcilik setindeki tencere tavadan bana mama yedirmeye uğraşıyor :)uykum geldi annecim diyorum kucağına beni yaırıp ninnii ninnii diyor.En çok buna bayılıyor. Yine yine diyor. Birlikte oynanan her oyun bence çok yararlı.Çocukla çocuk olmak gerekiyor.evde saklambaç oynamaya bayılıyor birde.Babası kızım ve ben evde maç yapıyoruz :) koşturmaya bayılıyor.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek