Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
27
Eyl
2011

15:39
penos,penadur hakkında ne düşünüyorsunuz fatma, (Denizli)
penos veya penadur iğneyi çocuğuma yaptırmayı düşünüyorum , soğuk algınlıklarında , boğaz kızarıklarında , ateş olmaması için 21 günde bir yapılan ve 3 4 sene boyunca tekrarlanan bu iğneyi çocuğuna yaptıran var mı yardımcı olurmusunuz ?
28
Eyl
2011

13:33
penos,penadur hakkında ne düşünüyorsunuz ceren, (Kahraman Maraş)
fatma hnm anlayamadım,çocuğunuz hasta olmadan mı 21 günde bir iğne yaptıracaksınız?bana göre çok gerekli hastalık durumları olmadan ilaç vb. kullanılmamalı,doğal olanı en iyisi.soğuk algınlığında ilaç bile kullanmıyorum ben.38,5 ateş olmadan,şiddetli öksürük olmadan şurup kullanmıyorum ben.kendiliğinden geçiyor,düzenli beslenme,vitamin yeterli bence.
ayrıca hatırladığın kadarıyla penedur çocukluğumda kulak iltihabı geçirdiğim dönemlerde bana da yapılan,ağır bir iğne..
1
Eki
2011

23:24
penos,penadur hakkında ne düşünüyorsunuz fatma, (Denizli)
evet ceren hanım hasta olmadan yapılan bir iğneymiş , daha doktorumuza sormadım ama internetten araştırmalarımda da bununla ilgili bir bilgi bulamadım , bende sadece ağır bir iğne olduğunu biliyorum , ayrıca daha önce bir akrabamız çocuğuna yaptırmış ateş sorunu ortadan kalkmış.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek