Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
12
Eki
2011

14:22
Bebeğimin kafasında konak mı var? Aslı, (Samsun)
Arkadaşlar,
Dün Doruk'u emzirirken saç diplerinde sarı sarı benekler gördüm. Sadece tepe kısmında vardı. Yanlarda ve arkada yok. Oğlum 9. ayında. Doktorumuz konak olabileceğini söyledi. Böyle bir durum yaşayan ya da fikri olan var mı? Bu zamana kadar hiç böyle bir sorun yaşamamıştık.
12
Eki
2011

14:28
Bebeğimin kafasında konak mı var? ceren, (Kahraman Maraş)
aslı hnm,bebekler için at kılından konak oluşumunu engelleyen fırçalar var.bebek markalarında bulabilrsiniz.ayrıca saf zeytinyağı sürün,sık sık da yıkayın.
çok sorun edecek bir durum değil konak.geçici bir durum.
12
Eki
2011

14:29
Bebeğimin kafasında konak mı var? ceren, (Kahraman Maraş)
bu arada benim oğlumda da,hastanede yattığı dönemde (7 aylıktı,1 hafta yıkayamamaıştık kafasını)olmuştu.geçti kısa zamanda.
12
Eki
2011

14:35
Bebeğimin kafasında konak mı var? zeynep, (Hakkari)
benim oğlumdada vardı banyodan önce zeytinyağı sürduk 10 dakka sonra banyo yaptırdık tarakla taradık.şimdi 9 aylık geçti.geçici birşey korkulcak bişey değil sık yıkamak gerekiyoremuş çocuğu
12
Eki
2011

14:36
Bebeğimin kafasında konak mı var? Aslı, (Samsun)
Sizinkilerin görüntüsü de sarı sarı benekler şeklinde miydi?
12
Eki
2011

16:32
Bebeğimin kafasında konak mı var? bilge, (Kütahya)
benim kzıımda da oluştu zeytinyağı sürüp bekledik sonra banyodan sonra temizledik ama dr muz bebeklerin üst bölgesinde yağlanma normal dedi.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek