Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
18
Kas
2011

17:14
Sevgili anneler! yoğurt mayalamak için yoğurt gerekiyorsa, ilk yoğurt nasıl oldu? Biliyorum yumurta-civciv olayı gibi oldu ama geçen face de okudum kafama takıldı :)Hadi bakalım :) Zeynep, (İstanbul)
:)
20
Kas
2011

22:16
Sevgili anneler! yoğurt mayalamak için yoğurt gerekiyorsa, ilk yoğurt nasıl oldu? Biliyorum yumurta-civciv olayı gibi oldu ama geçen face de okudum kafama takıldı :)Hadi bakalım :) semiha, (Muğla)
zeynep hanım bebeyınıze evde yogurt yapmak ıstıyorsanız beymıks bebek yogurdu ıle mayalayabılırsınız.
6
Ara
2011

16:23
Sevgili anneler! yoğurt mayalamak için yoğurt gerekiyorsa, ilk yoğurt nasıl oldu? Biliyorum yumurta-civciv olayı gibi oldu ama geçen face de okudum kafama takıldı :)Hadi bakalım :) ARZU, (Edirne)

yoğurt mayalamak için illaki yoğurt olması gerekmez mayalanmayı zaten bakteriler sağlıyor dışardanda alınabiliyor.yoğurdu yoğrtla mayalamamızın sebebi yoğrt içerisinde bu prebiyotik ve probiyotik bakterilerin süte aktarılması, ortamını ılık tutarakta bakteri üremesini kolaylaştırıyoruz.
9
Ara
2011

13:09
Sevgili anneler! yoğurt mayalamak için yoğurt gerekiyorsa, ilk yoğurt nasıl oldu? Biliyorum yumurta-civciv olayı gibi oldu ama geçen face de okudum kafama takıldı :)Hadi bakalım :) gözen, (İçel)
zeynep hanımcım nerelerdesinniz?? aras nasıl? nekadarlık oldu?
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek