Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
11
Şub
2012

15:42
çocuklarda diş gıcırdatma !! Nefise, (Kırklareli)
arkadaşlar merhaba,1,5 yaşında kızım var.uyanıkken sürekli dişlerini gıcırdatıyor.sitedeki doktorlara sordum ama henüz cevap gelmedi.konu hakkında tecrübesi veya bilgisi olan varmı aranızda?
11
Şub
2012

15:47
çocuklarda diş gıcırdatma !! sema, (Muğla)
selam nefıse evet benım oglumda sureklı dışlerını gıcırdatıyor.bazende kanatıyor.ılgısını dagıt,oyuncaklarla falan.
11
Şub
2012

15:52
çocuklarda diş gıcırdatma !! Nefise, (Kırklareli)
ne oyuncak ne oyun,hiç birşeyle ilgisini dağıtamıyorum.çıkardığı ses hoşuna gidiyor sanırım ,yapma dedikçe daha çok yapıyor.ilgisiz kaldığım zamanda canı sıkılana kadar devam ediyor.çok tuhaf bir şey,ne yapacağımı da kestiremiyorum.biraz araştırdım,psikolojik veya bağırsak enfeksiyonlarından kaynaklanabileceği de yazıyor.canım sıkıldı.
11
Şub
2012

16:56
çocuklarda diş gıcırdatma !! siret, (Van)
bir ara benim bebeğim de çok diş gıcırdatıyordu.bu konuda bir arkadaşıma dert yandığımda napsın çocuk ağzında birşey yokken birden sert şeylere yani dişlerine alışmak zorunda kalıyor normaldir demişti.cevap baya mantıklı geldi bana.ben de dişlerini gıcırdattıkça dikkatini dağıtmaya çalıştım sonradan unuttu.
28
Şub
2012

20:20
çocuklarda diş gıcırdatma !! zeynep, (Balıkesir)
benim oğlumda uyanıkken dişlerini gıcırdatıyordu oyun haline getirmişti artık bende dikkatini dağıtmaya çalışıyordum olmadı emziğini veriyorum bi süre unutuyordu ama çok şükür bu aralar yapmıyo unuttu galiba
29
Şub
2012

09:33
çocuklarda diş gıcırdatma !! nejla gedikoğlu, (İstanbul)
diş çıkarma dönemlerinde de artıyor diş gıcırdatma..
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek