Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
26
Şub
2012

21:26
rüya sinem, (Van)
merhaba anneler,bebekleriniz gece rüya görüyor mu acaba?
kızım uyurken birden ağlıyo,gazdan olmadığına eminim,kucağıma alıyorum,biraz sakinleştiriyorum,müziğini açıp,beşiğinde sallamaya başlayıca uyuyo, uykuya dalmasını bekliyorum.bebek 8 aylıkken rüya görebilir mi? araştırdım ama natten birşey bulamadım..
27
Şub
2012

13:35
rüya nihal, (Ağrı)
bu konuda kendi fikrimi söyleyecek olursam bence görüyorlar çünkü benim çocuğum da bazen ağlıyor, bazen de gülüyor uyuma esnasında. eğer gazdan veya bir rahatsızlıktan dolayı ağlıyordur diyorsak, peki gülme nedeni nedir? bazen kahkaha bile atıyor ve o şekilde uyanıyor. gün içinde eğer çocuk kendisi bir şeylere sıkılmışsa veya sizin huzursuzluğunuzu hissediyorsa bence bu durum rüyasında onu rahatsız etmiş olabilir. ben de oğlum uyurken ağladığında yanağına hafif dokunuyorum, yanında olduğumu hissettiriyorum, o da hafifçe gülümsüyor ve susup uykusuna devam ediyor gözlerini açmadan.
27
Şub
2012

13:38
rüya sinem, (Van)
merhaba nihal hanım,
dün ağladı ,sonra güldü bende onunla beraber güldüm
27
Şub
2012

13:40
rüya nihal, (Ağrı)
gülünce ne tatlı olyorlar değil mi? ben de gülüyorum o gülünce, videoya da çekiyorum hatta.
27
Şub
2012

13:45
rüya sinem, (Van)
evet çok tatlı oluyolar,video fena fikir değilmiş,denk gelirsem bende çekeyim
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek