Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
19
Mar
2012

20:38
doğumdan sonra saç dökülmesi figen, (İstanbul)
bebeğim 11 aylık oldu ama hala saç dökülmesi devam ediyo saç kalmadı dökülme sorunu hala devam eden varmı
20
Mar
2012

08:53
doğumdan sonra saç dökülmesi siret, (Van)
benim doğumdan 3 ay sonra dökülmeye başladı baya da devam etti.artık yerlerde kıl toplamaktan helak olmuştum.şimdilerde ise başım küçük saçlarımla dertte:)hepsi birbirinden bağımsız hareket ediyorlar:)merak etmeyin sizin de bir süre sonra tekrardan çıkmaya başlar.sayıyor musunuz peki günlük ne kadar döküldüğünü?benim başlarda 500 e varıyordu dökülmem aylar geçtikçe de bu rakam azaldı.günlük 20-30 kadar dökülme de normal kabul ediliyor zaten.
20
Mar
2012

23:45
doğumdan sonra saç dökülmesi figen, (İstanbul)
saymadım siret hanım ama saç kalmadı ön tarafım yok gıbı doktora gıtsemmı dıye dusundum ama hangı dala başvurucam kı
21
Mar
2012

14:36
doğumdan sonra saç dökülmesi semiha, (Muğla)
figen hanım saclarınızı bıraz kestırın,bıre şampuanınızı deyıstırın belkıde şampuandan kaynaklanıyodur.kozmetık olmayan şampuanları deneyın.
21
Mar
2012

17:15
doğumdan sonra saç dökülmesi ceren, (Kahraman Maraş)
figen hnm,bende de çok fazla dökülme olmuştu,başımda saç kalmıcak sandım o dönemde avuç avuç gidiyordu.ama benimki sizinki kadar uzun sürmedi.bence bir doktora gitmenizde fayda var hormonlarla ilgili bir sorun olabilir.dermatoloğa gidin bence,en kötü o sizi yönlendirir.
21
Mar
2012

22:59
doğumdan sonra saç dökülmesi figen, (İstanbul)
semiha hanım kestırdım şampuanıda değiştim ama yok hala devam edıyo nerdeyse 5 aydır hatta 6 ay oldu dokulme devam edıyo doktora gıdıcem tesekkurler ceren hanım bılemedım hangı dala başvuracağımı
22
Mar
2012

09:07
doğumdan sonra saç dökülmesi siret, (Van)
5-6 ay bana normal gibi geldi ama yene de doktora görünmekte fayda var.figen hanım bir de saç dökülmesi genelde b vit. eksikliğinden kaynaklanıyor.bol bol bulgur ve tahıl ürünleri yiyin onlarda b vit. fazla bulunuyor.bu durumda cildiyeye gidilir herhalde.
22
Mar
2012

15:03
doğumdan sonra saç dökülmesi nurcan, (İzmir)
Figen hanım çinko eksikliği de saç dökülmelerine neden oluyormuş bir doktora görünmenizde fayda var en azından sorunun kaynağını öğrenmiş olursunuz.Doğum yaptıktan sonra bünyemiz ister istemez pek çok değişikliğe uğruyor ve bazı vitamin ve mineraller yönünden de eksik kalıyor.
22
Mar
2012

22:17
doğumdan sonra saç dökülmesi figen, (İstanbul)
teşekkurler hanım lar yrn gıdıcem
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek