Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
5
Nis
2012

01:23
hemanjiom yusuf tolga, (İzmir)
2 aylık bir oğlum var. soluk borusu ve yemek borusunun birleşim bölgesinde 2 adet mercimek büyüklüğünde hemanjiom tespit edildi. tespit eden doktor bir süre izleyelim, kendiliğinden geçer dedi. fakat çocuk hastalıkları bölümü de baksın dedi ve bizi sevk etti. çocuk hastalıkları uzmanı da soluk borusunda olması riskli cerrahi müdehale yapılmalı yada steroid tedavisi yapılmalı dedi. çok kararsız kaldım. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.
5
Nis
2012

11:38
hemanjiom özlem, (Sivas)
yusuf bey bu konu tamamen uzmanlık gerektiren bir mevzu. siz farklı doktora giderek onun görüşünü alarak karar vermelisiniz. çok geçmiş olsun. allahtan acil şifalar dilerim.
1
Ara
2012

16:08
hemanjiom mehtap, (Diyarbakır)
benim de 6 aylık kızımda sağ koltuk altında var yası küçük oldugu ıcın kendiliğinden dağılır dedi 2 doktora götürdüm ıkısıde aynı dedı ama ben genede cocuk cerrahıye göturecem
28
Mar
2013

10:25
hemanjiom Pınar, (İstanbul)
Yusuf bey geçmiş olsun. Farklı branşlardan farklı doktorların görüşlerini alın. Konuyu detaylı sorun. Ona göre karar verin. Örneğin, soluk borusunda olması neden tehlikeli? Büyüyüp baskı mı yapar?(öyleyse bu aniden olmaz, takiple kontrol altında tutulabilir, kanama olursa akciğerlere kan mı gider? Damar yapısı boruların dışında mı? İçine de giriyor mu?
Benim de oğlumu hemanjiomu vardı. Ciltte ve yüzeyseldi, iç organlarda da çıkmadı. Ama çok doktor gezdik.(sizinkinden farklı sorunlar olduğu için detaya girmiyorum)
Doğuştan böbreklerinde bazı şeyler vardı. Her doktor farklı şey söyledi, net konuşamadılar. Çok yıprandık. En son güvendiğimiz bir doktorun sözüne göre davrandık.
Umarım bilgili, kendine güvenen, size de güven veren bir doktorla karşılaşırsınız ve bebeğiniz iyileşir.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek