Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
22
Ağu
2012

17:14
Bebeğim istediği olmadığında benim ve babasının yüzünü sıkıyor, saçımızı çekmeye çalışıyor vs Zeynep, (İstanbul)
Merhaba,
Bebeğim şu an 21 aylık. Kendini bilmeye başladığından beri, yani yaklaşık iki aydır, istediği birşey olmadığında resmen sinir krizi geçirir gibi bağırıyor ve yüzümüze vurmaya, sıkmaya çalışıyor. Dışarıda iken resmen rezil oluyoruz. Çok hırçın bir bebek oldu. Ben çalışan bir anneyim. Beni özlediğinden yapıyor diye düşünüyorum ama ben yanında iken daha da fazla hırçın oluyor. Bebeğime gün içerisinde kayınvalidem bakıyor ve bana sana yaptığının yarısını yapmıyor diyor. Ne yapacağımızı şaşırdık, nasıl davranacağımımız bilemiyoruz. Sanırım piskolağa gideceğiz. Aynı durumda olan anneler var mı?
23
Ağu
2012

03:59
Bebeğim istediği olmadığında benim ve babasının yüzünü sıkıyor, saçımızı çekmeye çalışıyor vs Pelin, (İzmir)
merhaba zeynep hanım, öncelikle allah bağışlasın ve allah kolaylık versin çalışan anne olmak çok zor, benimde 21 aylık bir kızım var.ben çalışmıyorum ama benimde kızım bana daha fazla fakat babasınada tokat atıyor ve bunu onunla ilgilensem de ilgilenmesemde yapıyor, dışarı çıktığı zaman hep kendi başına buyruk hareket ediyor, elinden tutmamıza izin vermiyor istediği olmazsa; bazen kendini yerlere atıyor, sitedeki psikoloğa danıştım umarım cevap verirler
23
Ağu
2012

12:12
Bebeğim istediği olmadığında benim ve babasının yüzünü sıkıyor, saçımızı çekmeye çalışıyor vs Zeynep, (İstanbul)
Pelin hanım, aynı benim oğlumu tarif ettiniz..Elini tutturmaz, kendi başına gezecek beyefendi. Yabancı, korku bilmez.Bıraksan şehir dışından alırsın, seyyah gibi gezecek ama ona karışmayacaksın. Yapma etme dersen, ya da elinden birşeyi almaya kalkarsan ağlıyor,zıplıyor, ya da elindekini yere atıyor, bana vurmaya kalkıyor. Bazen, arpasının fazla geldiğini düşünüyorum. Bir saniye oturma yok, oyuncak bilmez, televizyon bilmez.. Offf offf..Karıştırsın, atsın, kırsın, balkondaki demirlere tırmansın, çekmece dağıtsın, mutfak dağıtsın vs vss..
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek