Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
3
Eyl
2012

13:16
Kestane Balı Zeynep, (İstanbul)
Merhaba anneler...!!!
Bebeğine kestane balı yediren var mı? Var isekaç aylık olduktan sonra başladınız?
25
Kas
2012

12:26
Kestane Balı göktürk, (Eskişehir)
merhaba.biz oğlumuza yediriyoruz.günde 1 çay kaşığı kadar.oğlumuz aralık 2011 doğumlu.1 aydır yediriyoruz.bir sorunla karşılaşmadık.ancak balın saklama koşullar önemli.(bozulmaya karşı).
27
Kas
2012

22:10
Kestane Balı nurcan, (İzmir)
bende 1 yaşından buyana yediriyorum sabah kahvaltılarında .oğlum 17 aylık.ama doktorumuzun önerisi balı tüpte almamızdı içine kaşık değmesin demişti bal çok çabuk bozulduğu için.Bende küçük tüp şeklinde olanlardan alıp sıkyorum kaşığa öyle veriyorum.Ama kestane balını hiç vermedim.Bana tadı güzel gelmedi ağır gibi sanki.
28
Kas
2012

12:20
Kestane Balı aynur, (İstanbul)
MERHABA BEN İKİ OĞLUMADA VERİYORU. BİR ÇAY KAŞIĞI KADAR. ÖKSÜRÜGE İYİ GELİYOR HAKİKATTEN.
5
Nis
2013

23:31
Kestane Balı özlem, (Sivas)
kızım 3 yaşında ve kahvaltı öncesi balparmak apitera bal+arısütü+polen+propolis karışımından 1 çay kaşığı kadar veriyorum. Ancak kestane balının da çok faydalı olduğunu öğrendim ama hakikisini nasıl bulabiliriz önereceğiniz markalar var mı?
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek