Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
22
Şub
2010

14:42
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz Seçil, (Eskişehir)
Merhaba arkadaşlar,
Benim 3,5 yaşında bir oğlum var,
benim oğlum çok kibar çok akıllı söz dinleyen uyumlu saygılı bir dediğimi iki etmeyen bir çocuktu.
AAAnam yaş 3 oldu benim oğlumu aldılar başka bir çocuk verdiler sanki aksi ters, nedenli nedensiz sürekli aglayan sürekli huysuz bir çocuk oldu acaba benmi yanlış davranış sergiliyorum yoksa gercekten herkez benimle aynı sorunu yaşıyormu? diye düşündüm
9
Mar
2010

00:45
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz müşerref, (Kocaeli)
benimde 3.5 yaşında oğlum var.biz o sendromu 2.5 yaşlarında yaşadık.şimdi iyiyiz allaha şükür.genel anlamda hareketli bir çocuğum var haliyle mucize beklemiyorum ama o tip sendromlar yaşamayız artık diye düşünüyorum
9
Mar
2010

09:55
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz pınar, (Sivas)
4 yaşında bir oğlum var.ilk olarak 2 yaşında başladı huysuzluk ve inatlaşma.3 yaşına kadar devam etti.tam bitti derken ben hamile kaldım.huysuzluk inatlaşma hat safhaya ulaştı.ama zannediyorumki hamilelik,kardeş gibi durumlar olmasa idi bile biraz olsun o sendromları yaşardık.çünkü tam kişiliklerinin oluşmaya başladığı dönem.haliyle ben yaparım ben bilirim havasındalar.bence huyuna gitmek gerek.fakat sizi kullanmasına izin vermeden.
19
Mar
2010

17:39
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz Elif, (İstanbul)
Seçil hanım
Benim kızım da 2 yaşında başladı o sendrom ve 3 yaşına doğru bitti.Dediğiniz gibi sanki madalyonun diğer yüzünü gösterdi bize çocuğumuz.Bu hormon değişikliğinden kaynaklandığını söyledi doktorumuz.Kışın askılı tişörtle dışarı çıkmak isterdi.Ağlaması durmazdı.Doktorumuz dediklerini yapmaya çalışın ve sizin isteklerinizi yaptığında ödüllendirin dedi.bizde onu yaptık.Çok şükür geçti ama zor zamanlar.Emin olun geçiyor.
5
Nis
2010

19:59
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz beyza, (İzmir)
merhaba arkadaşlar ben dün sitenize üye oldum ,oğlum 3,5 yaşında sendurumlar hiç bitmiyorki ,2,3,4,5 yaş diye gidiyor ve hersene böyle değişiklikler yaşıyorlar ,tabi buda 1 kaç ay sürüyor ,bizde 4 yaş yani çocuk ergen sendromu yaşıyoruz .
22
Nis
2010

12:23
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz Betül, (İzmir)
Merhabalar, ben de yeni üyeyim. Benim de 4 yaşında bir oğlum var. İnanılmaz hareketli ve söz dinlemeyen bir çocuk. Kreşe gidiyor ancak bu konuda çok istekli değil. Bizimkin de eşyalara, bize zaman zaman vurma durumu var. 2 yaşında başladı ancak doktorumuz normal, bir sorun yok dedi. ama hala hırçınlık ve bu durumu sürüyor. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda?
27
Tem
2010

09:54
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz aytaç, (Bilecik)
merhabalar
2,5 yaşında günbegün yaramazlaşan inatlaşan oğlum var.normal olduğunu söylüyorlar.bir de hala oğlumda salya akıntısı devam ediyor.benzer durumda olan varmı.
27
Tem
2010

10:58
3-5 yaş çocugu olan arkadaşlar bu sendromda neler yaşıyorsunuz , (Muğla)
oğlum 3.5 yasına gırecek 2 ay sonra 2.5 aydan berı krese gıdıyor...neler yaptıgını anlatmaya sayfa yetmez..dogdugunda gırdı bır sendroma hala cıkmasını beklıyorum bu bırazda karekter meselesı galıba... sanırım benım oğlum zor bır erkek olacak ..aglama, zırlama, vurma ,bagırma, kusme , yemek yememe, kıskanma,......ne ararsanız var cok ben merkezcı bır cocuk herseye kendı karar vermek ıstıyor...ama artık ben kabullendım cunku onu degıstırmeye calısırken coook yıprandım ...benım oğlumda boyle yanı yasaklarla ,kızarak ,tavır gostererek degıstıremıyorum onu ...sımdılık beklıyorum bakalım...hepimize kalay gelsın valaa annelik coooook zor iş...
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek