Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
5
Tem
2010

22:46
5 aylık bebeğimi süt sağarak beslemeye başladım. günlük kac ml süt vermeliyim. Ek gıda da alıyor aynı zamanda Derya, (İstanbul)
yorumu olan yok mu?
7
Tem
2010

16:37
5 aylık bebeğimi süt sağarak beslemeye başladım. günlük kac ml süt vermeliyim. Ek gıda da alıyor aynı zamanda esra, (Ankara)
BENİM BEBEĞİM 3 AYLIKTAN İTİBAREN SÜT İÇMİYOR OYÜZDEN BİLEMİCEM ANCAK BEBEĞİM 5 AY 2 HAFTALIK VE 4 SAATTE BİR SİMİLAC 150 ML MAMA YİYOR ARALARDA PÜRE VE ÖĞLEN ÖNCEDEN BAŞLAYIP YEMEĞE ALIŞIK OLDUĞU BİR ÇORBA, AKŞAM YATMADAN ÖNCE DE PİRİNÇ UNU MUHALLEBİ YAPIYORUM
7
Tem
2010

16:39
5 aylık bebeğimi süt sağarak beslemeye başladım. günlük kac ml süt vermeliyim. Ek gıda da alıyor aynı zamanda esra, (Ankara)
26 AYLIK BEBEKLER İÇİN BESLENME TARİFİ2 VE 'BEBEĞİM NE YESİN' FORMUNA BEBEK YEME MENÜLERİNİ YAZDIM KENDİNE UYGUN OLANI SEÇİP UYGULAYABİLİRSİN
İLK BEBEĞİN Mİ?
7
Tem
2010

17:09
5 aylık bebeğimi süt sağarak beslemeye başladım. günlük kac ml süt vermeliyim. Ek gıda da alıyor aynı zamanda ilknur, (İstanbul)
ek gıdaya başlandığında günlük 500 ml anne sütü yeterli derya hanım
7
Tem
2010

18:44
5 aylık bebeğimi süt sağarak beslemeye başladım. günlük kac ml süt vermeliyim. Ek gıda da alıyor aynı zamanda Gul, (Fransa)
anne sutunu ne kadar iciyorsa o kadar vermelisiniz miktari yoktur.bebeginizin istahiyla ilgili
9
Tem
2010

22:43
5 aylık bebeğimi süt sağarak beslemeye başladım. günlük kac ml süt vermeliyim. Ek gıda da alıyor aynı zamanda Füsun, (Ankara)
Derya Hanım, bebeklerle ilgili okuduğum çok güzel bir bilgilendirme amaçlı kitapta şöyle yazıyordu, her kilo için 30ml, yani bebeğiniz 6 kilo ise 180 ml süt veya mama vermelisiniz. Ama bebeğiniz daha fazla isteyebilir veya hepsini bitirmeyebilir. Biraz gözlemleyerek sanırım doğru ölçüyü bulabilirsiniz.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek