Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
16
Eyl
2010

15:03
köprücük kemiği pınar, (İstanbul)
benim oğlumun sağ köprücük kemiğinde kırık,sol tarafındada kursak gibi kan pıhtısı oluşmuştu.doğumda farketmediler. biz eve geldiğimizde 1 hafta sonra farkettik.bebeğim sola çeviremiyordu kafasını.hep sağa bakıyordu.ilk üç ay kırığın kaynamasını bekledik sonra fizik tedavi merkezine gittim.evde tedavi verdiler.1 ayda pıhtı da indi.ama yüzüstü yatmaya 5. ayından sonra başladı. şu anda oğlum 9. ayına girmek üzere çok hareketli. pıhtı ufak nohut kadar kaldı.ama sağlığı çok iyi.ALLAH korusun...benim gibi bir sorun yaşayan arkadaşlar var mı? varsa nasıl bir süreçten geçtiniz?paylaşırsanız sevinirim.
21
Eyl
2010

23:28
köprücük kemiği cemşit, (İzmir)
benim kızımında kırılmış.doktoru,acildeki doktor farketmedi.3 hafta sonra kendimiz ferkettik.hareketi engellek lazımmış.ama çocuk durmuyor işte.ne yapmalıyız bilmiyoruz.doktorlarda bi tuhaf doğrusu.hareket ettirme diyorlar.çocuk bu durmuyor ki.
23
Eyl
2010

22:38
köprücük kemiği Yasemin, (Ordu)
Klavikula,askısı,kullanılıyor.Bebeklere,göre,varmıdır,bilmem.Sırt,çantası,gibi...
27
Eyl
2010

17:40
köprücük kemiği pınar, (İstanbul)
bize öyle birşey demediler.oynatma diye,sadece o tarafa zorlanmasın dendi.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek