Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
28
Eyl
2010

16:42
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri fatos, (İstanbul)
Merhaba en kıymetli varlıklar yani anneler ve onların bitanecik bebekleri melekleri...:)
30
Eyl
2010

16:54
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri aysenur, (Bursa)
o sıcaklar neydı aman Allahım. mahvolduk kızım ben .
hergün yıkanmamıza ragmen ne isilği bitti ne pişiği.hayatım en zor zamanlarıydı. burdan planlı hamıle kalmak ıstegen arkadaslara agustos bebegı sakınnn.... ıyı hesap rahat lohusalık::)
30
Eyl
2010

17:04
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri öznur, (Bitlis)
bebişimin çok gazı var çokkkkk üzgünüm...benim küçük prensim dayanmaya çalışıyo
1
Ara
2010

10:27
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri BURCU, (İstanbul)
merhaba oğlum ağustos bebeği.. ben hiç zorlanmadım ne ısılık oldu nede pişik nede ben lohusalıkta bunaldım.. cok rahattı ve doguma kadar denıze girip bellı saatlerde güneşe bile çıktım.
4
Ara
2010

23:03
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri ferahnaz, (Ankara)
slm ben de ağustos annesiyim:) bebeklerinizin kilo boyları nasıl? benim oğlum 2300 kg doğdu acaba şu an normal bebeklere yetişebildi mi merak ediyorum
6
Ara
2010

17:38
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri öznur, (Bitlis)
ferahnaz hanım iyi akşamlar benimde bebegim 2158 dogdu 7 buçuk aylıkken sizin durumunuz nedir şuan gelişimi nasıl bizim boyumuz 63cm kilomuz 5600 baş çevremiz 39.5
13
Ara
2010

15:27
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri ferahnaz, (Ankara)
öznur hnm, 23 kasımda gittiimizde kilosu 6700 kg boyu 62 cm. sanırım bizim ki kilo olarak biraz önden gidiyor. sadece anne sütü veriyorum aralık sonunda ek gıdalara geçiş yapıcaz. sisin bu konuda bilginiz var mı? kafam çok karışık. herkes bişeyler söylüyor. ocak başı işe de başlıcam şimdiden bişey öğrenmem lazım ki babanemize öğretebileyim::)
18
Ara
2010

12:25
Agustos bebekleri...Gelişim...Şikayetleri öznur, (Bitlis)
maşallah bebişinize bizimki meme ememiyodu bende sütümü sagıp veriyodum doktor tavsiyesiyle biberonu bırakıp meme emmeye başladı alışma döneminde kilo alımı durdu malesef:( şimdide süt sorunu yaşıyorum başlayacam artık ek mamaya bende ne verebilirim diye araştırıyorum sanırım ilk olarak meyve sularıyla başlamalıyız elma ideal bi meyve..ya bide mamayla yogurt yapılıyormuş sanırım bu konuda bilginiz varmı acaba ?
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek