Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
22
Ara
2010

01:02
yer elmasını çiğ olarakmı pişirilerekmi yenir hangisi daha vitaminlidir serap, (Bartın)
arkadaşlar yer elmasının çok vitaminli olduğunu duydum kalsiyum, c vitamini vucud direncini artırdığını yani tam çocuklarımıza göre fakat acaba pişirilmeden yenilse daha vitaminli olmazmı nette araştırdım ben hiç çiğ olarak yazılmıyo hep yemek tarifi olarak yazılmış sizden yardım almak istedim teşekkür ederim....
22
Ara
2010

08:12
yer elmasını çiğ olarakmı pişirilerekmi yenir hangisi daha vitaminlidir zelal, (İstanbul)
Merhaba
benim oğlum 14 aylık gecen kışda bu kışda sürekli çorbalarına koyuyorum dolapta uzun süre bozulmadanda saklanıyor.Ayrıca enginardan kırmızı pancara kadar bütün sebzeleri yediriyorum.
Ayrıca bu mevsimde kestanede yedirmenizi tavsiye ederim ben kahvaltısına ekliyorum B1,B2 ve C vitamini ayrıca protein deposu.
sevgiler...
22
Ara
2010

09:10
yer elmasını çiğ olarakmı pişirilerekmi yenir hangisi daha vitaminlidir , ()
kırmızı pancarı nasıl yapıyorsunuz?oğlum 8.ayında yedirmek istiyorum ama nasıl yapabilirim?
22
Ara
2010

13:35
yer elmasını çiğ olarakmı pişirilerekmi yenir hangisi daha vitaminlidir zelal, (İstanbul)
kırmızı pancarı cok pisirmenize gerek yok,bütün olarak haşladıktan sonra soguk suyun altina tutun, elinizle biraz ovuşturun üzerindeki kabuklu tabaka hemen çıkacaktır sonra bebeginizin pişmek üzere olan çorbasına veya sebze püresine ekleyebilirsiniz.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek