Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
5
Oca
2011

12:48
Bebeği bez alerjisi olan var mı??? Neşe, (İzmir)
benim 2,5 aylık kızım var.sadece bez bölgesinde geçmeyen pipiş var,birkaç doktora gittim.bez pişiği olduğunu söylediler.Denediğim birkaç yöntem var.farklı fikirler arıyorum.Bunu yaşamış bebeklerin annelerini bekliyorum..
5
Oca
2011

13:00
Bebeği bez alerjisi olan var mı??? derya, (İstanbul)
merhaba neşe hanım benim kızım şuan 2 yaşında ilk doğdugunda 3 ay pişik sorunu yaşadım. artık kanıyordu.
prima asla kullanamadım en çok o alerji yaptı.
bütün bezleri denedim almanyadan organik bez getirttim.
elde yıkanan bezlerden kullandım... sürekli aglıyordu çok canı yanıyordu. birçok dr götürdüm karışımlar 10 larca krem yok yok. en sonunda bir dr buldum ... bir su karışımı verdi bize. hergün 20 dk o bezi iyice suya batırıp sıkıp poposuna koyduk... banyoyu iyice ısıtıp orada koyuyordum inanın ilk 3 ayım banyoda o bezi koyarak bebeğimle konuşarak geçti.
ve bu dr en son beni aradı gittiğimde bir sürü ansiklopedi çıkarmış araştırma yapmış. içerden halletmemiz gerekli bence dedi. bir damla verdi. bagırsaklarında ve kakasındaki bu pişik yapan maddeyi bitirmeliyiz dedi. ve sonunda problemimiz bitti. ama bizim çok kötüydü inanının kanıyordu çok büyüktü pişiğimiz.
5
Oca
2011

13:08
Bebeği bez alerjisi olan var mı??? Neşe, (İzmir)
teşekkür ederim derya hanım.kızımın pişiği geçiyor derken yineliyor.benimde denemediğim krem kalmadı.sizinki gibi ağır değil ama.kanama yok
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek