Forum Pediatri - Konular (Son mesaj tarihi,Mesaj Sayısı)

 
15
Eki
2009

13:06
alerji gizem, (Avustralya)
antibiyotik alerjisi ile ilegili bilgisi olan lütfen yazın oglum aldıgı antibiyotikden dolayı alerji oldu tüm vücudu lekeler kızarıklıklar ıcınde kasınıyor ayrıca doktor gecıcek dıyor fazla bı tedavi uygulamıyor ama ben ölüp ölüp diriliyorum basından böle bı olay gecen yazsın acill
22
Eki
2009

09:11
alerji Fatma, (Tanımsız)
Bizimde penisilin iğnesine karşı vardı iğneyi yaptırınca oğlumun hertarafı kıpkırmızı oldu çok korkmuştum sonra doktora gözterdiğimde allerset diye bir ilaç verdi bi kaç kere içirdim daha sonra kendiliğinden geçti. bir daha da penisilin vurdurmadım.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek