Forum Pediatri

5
May
2011

11:01
karın ağrısı zeynep, (Çek Cumhuriyeti)
merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım 2.hamileliğim .düşük tehlikesi var.karnım bazen çok ağrıyor.birde yatarken nasıl yatırsunuz
5
May
2011

11:42
karın ağrısı seçil, (İzmir)
merhaba zeynep.öncelikle geçmiş olsun.Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.benim ilk hamileliğim de bebeğim 3 aylıkken kalbi durmuştu,aldırmıştık.kötü bir tecrübeydi benim için.sonra ikincisine hamile kaldım ve bebğim şu an 8,5 aylık,çok şirin bir bebek.ama 2.hamileliğimde tuvalete bile gitmeye korkuyordum bebeğe zarar veririm diye.sancılarım oluyordu.ama bunlar hep psikolojikti tabii ki.belki senin karın ağrılarında öyledir.sen düzenli olarak kontrollerini yaptır,gerisini de Allaha bırak.hayırlısını verir inşallah.yatma konusuna gelince eğer karnın büyümeye başladıysa sol yanına yatmak iyidir der doktorlar.ben dizlerimin arasına yastık koyunca rahat uyurdum.Allah yardımcın olsun.
5
May
2011

13:10
karın ağrısı ceren, (Kahraman Maraş)
merhaba Zeynep,ben de hamilelğimde çok sıkıntılar yaşadım,ilk baştan beri kanamalrım çoktu.hatta neredeyse 6.aya kadar devam etti,ara ara.am açok şükür oğlum sağlıkla doğdu ve 7 aylık oldu.sen yeter ki gönlünü ferah tut,bol bol dinlenmeye çalış ve en önemlisi stres yapma,rahat olmaya çalış.ben zaten yan yatarak rahat ettim hep,özel bir yatış pozisyonuna gerek yok bence.nasıl rahat ediyorsan.yüzüstü de yatabilirsin.geçmiş olsun..
5
May
2011

17:06
karın ağrısı zelal, (İstanbul)
Merhaba Zeynep umarım sağsağlim kucağına alırsın bebeğini ben 3 gebelik den sonra ancak dördüncüde kucağıma alabildim fakat sen o riskli dönemi atlatmak üzeresin hafta itibariyele son hamileliğimde sürekli karın ağrım vardı benim ama herşey yolunda gitti sana sürekli sola yatmanı tavsiye ederim.buarada ilaç kullanıyormusun?
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek