Forum Pediatri

17
Eki
2009

21:55
Neden Parenting Skill& Counseling? Pedagog Psk. Dan. Sevil, (İstanbul)
Parenting Skills & Counseling (PSC)


Çocuklarınız için sihirli bir Dünya…


Çocuklar buraya geldiğinde, bir klinik veya bir hastanedeymiş gibi değil, sihirli bir dünyadaymış gibi hissediyor…


Türkiye’nin ilk “Çocuklar için Anne Baba Becerileri Geliştirme ve Danışmanlık Merkezi ” 2008 yılında Emirgan’da açıldı. . Çocukların davranışlarını gözlemlerken, doğal ortamlarından uzak olmalarının, konulabilecek teşhisi etkileyebileceği düşüncesiyle ve tamamen çocuklar düşünülerek hazırlanmış Merkez Sağlıklı ve Mutlu Çocuklar için öncelikle bilinçli anne- babalar gereklidir” yaklaşımıyla kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve tamamen çocuklar için oluşturulmuş bir merkezdir.

Merkezin kurucusu Pedagog Sevil Gümüş; Çocukların bir Klinikte veya Psikolojik Danışmanlık Merkezinde kendilerini problemli hissettiklerini ve yolunda gitmeyen bir şeylerin varlığını algılayıp, doğal davranışlarından uzaklaşabildiklerini ve tekrar gelmek istemediklerini gözlemleyerek, çocukların dünyasına göre dekore edilmiş bir psikolojik danışmanlık ve eğitim merkezi açmaya karar verdi. Gümüş “Çocuklar buraya geldiğinde kendilerini oyun parkında hissediyor ve gitmek istemiyor, tekrar ne zaman geleceklerini soruyorlar” sözleriyle PSC’inin başarısını dile getiriyor.

Sihirli bir dünyaya girmek için tıklayın


Pedagog Psk. Dan. Sevil Gümüş

Kurucu, Çocuk Psikolojisi ve Gelişimi Uzmanı, Oyun ve Filial Terapist

www.pedagogsevilgumus.com

19
Eki
2009

13:38
Neden Parenting Skill& Counseling? Hicran, (Zonguldak)
Adres ve telefon bilgilerinizi alabilir miyiz?
19
Eki
2009

20:58
Neden Parenting Skill& Counseling? Pedagog Psk. Dan. Sevil, (İstanbul)
Parenting skills & counseling

Adres: Boyacıköy cad. Çam Sok. No:30/1 Emirgan
Tel: 0212 277 04 94
www.pedagogsevilgumus.com
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek