Forum Pediatri

28
May
2011

12:43
kreş şaziye, (İçel)
Merhaba Arkadaşlar,
Çocuğunu kreşe gönderen anneler var mı?
8
Haz
2011

00:03
kreş türkan, (Tekirdağ)
Merhabalar çocuğunuzun yaşı kaç acaba?Benim oğlum ben kızıma hamileyken yani üç yaşındna itibaren yarım gün olatrak gittiği ve sonuna kadar güvendiğim kreşe kızımı d ageçen yıl yarım gün göndermye başladım.Evde bakımdan daha iyi.Geçen gün kayınvalidemi ziyarete gittim.Biraz daha şehirden uzak gibi bir yerde yaşıyor.Civardaki tüm yaşlı veya orta yaşlı kadınların yanlarında baktıkları birer küçük çocuk.İçim burkuluyor tüm gün o yaşlı kadınların dedikodularını dinleyerek veya tv izlyerek geçiriyorlardır günlerini muhtemelen bu yavrular. Sorduğumda da kimisinin ebeveyni öğretmen kimininki doktor.Neden kreş değil, neden eğitim değil;anlayamıyorum.Siz de biliyorsunuz ki 7 çok geç!!tABİ güvendiğiniz bir yer varsa veya kamera ile seyrdebilme şansıznı varsa.Sağlıcakla kalın.
8
Haz
2011

14:32
kreş setenay, (Ankara)
şaziye hanım benım kızım ıkı yasıda kres arastırmasındayız. eylulde baslayacagız ınsaalh.
8
Haz
2011

15:13
kreş SAADET, (İstanbul)
kesinlikle katılıyorum kreş daha iyi ama kreş seçerken ana ve en önemli kriteler neler olmalı?
8
Haz
2011

19:24
kreş hilal, (Ankara)
uzmanlar ilk 3 sene önermiyor ama 3 bile erken sanki 4 daha iyi olur gibi geliyor bana
8
Haz
2011

19:25
kreş hilal, (Ankara)
tabii bakıcı iyi olursa
13
Haz
2011

17:39
kreş setenay, (Ankara)
aslında benım arastırmalarıma gore boyle 2 yas 3 yas gıbı bır kıstasın olmadıgı, her cocugun gelısımının ayrı oldugu ve tabı aıle duzenınde. bu yuzden sız cocugunuza ne zaman yetemıyorsanız cocugunuz nasıl ogrenıyor ve daha cok bılgıyı ne zaman ıstıyorsa o zaman kres vaktı geldı demektır dıyor uzmanlar. bende kızıma yetemedıgımı dusundugum ıcın krese vermek ıstıyorum. o kadar ackı ogrenmeye, yetersız kaldıgımı dusunuyorum. bence herkez cocugunu gozlemleyıp karar verebılır cunku onları annalerden daha kımse tanıyamaz bence.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek