Forum Pediatri

9
Ağu
2011

10:18
alt değişme sorunu özlem, (Sivas)
kızım 15 aylık ve uzun süredir alt değiştirtmek istemiyor. ancak 1 haftadır aşırı derecede direniyor. 2 gündür tek başıma dahi değişmekte sorun yaşıyorum. oyun vs hiç birşey kar etmiyor. aklıma bu gibi durumlarda çocuk istismarı vs gelir ama 3 kişilik bir hayatımız var. sadece memlekette birilerini görme imkanımız oluyor. yani böyle bir ihtimal yok kızım hep yanımda neden bu şekilde yapıyor olabilir mosmor olana kadar ağlıyor normalde böyle tepkileri olan bir çocuk değil ama konu alt değişme olunca kızımı tanıyamıyorum. bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.
9
Ağu
2011

11:08
alt değişme sorunu meral, (Ankara)
özlem hanım belki pişiği falan vardır benim oğlumda 15 aylık oda alt değiştirirken kaçıyor eline ilgisini çekecek birşey veriyorum yada tv de müzik açıyorum ama kızınızın belliki bir problemi var isterseniz bir doktora götürün
9
Ağu
2011

14:03
alt değişme sorunu özden, (Karabük)
benim oğlumda 15 aylık alt değiştirmekte bende zorlanıyorum.önceden yatar değiştirirdik şimdi altını açınca durmuyor kaçıyor takrar bez bağlatmamak için ağlıyor tepiniyor sanırım norlam çünkü bir sitede bu aylarda de bez bağlatmak istemezler diye okumuştum.bu yüzden canınızı sıkmayın ama onu ikna ederek, aşırı sinirlendirmeden bezini değiştirin.ben oğlumu oyalayarak ayakta değiştiriyorum zor oluyor.
9
Ağu
2011

15:38
alt değişme sorunu Pınar, (İstanbul)
Benim de yeğenim 18 aylıkken altını açınca kaçıyordu. Sonra çişini söylemeye başladı. Bez istemiyormuş..
10
Ağu
2011

11:50
alt değişme sorunu özlem, (Sivas)
yorumlarınız için teşekkürler biraz olsun rahatladım. meral hanım bulunduğumuz yerde çocuk dr yok ama pişik vs de yok ilk fırsatta dr götürmeye çalışacam. kızımın bu sorunu 3-4 aydır var ama son günlerde daha da arttı altını açınca kaçsa alt bağlatmak istemiyor falan diyecem ama bizim ki hiç açtırmıyor. alt değişmeyi görünce kaçıyor kucağıma alınca anlıyor ve feryat figan parçalıyor kendini.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek