Forum Pediatri

17
Ağu
2011

13:09
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın nurdan, (Sakarya)
merhabalar 9 aylık kızımızla abimiz çok istediğinden 5 günlük bir tatil planlıyoruz daha önca giden arkadaşlar varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
17
Ağu
2011

13:28
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın nejla gedikoğlu, (İstanbul)
ben kızım 5,5 aylıkken Sarımsaklı grand temizel otel e gitmiştim..Ama kızım o zaman sadece emdiği için otel in bebek menüsünün olup olmadığını bilmiyorum..Sadece deniz çok güzeldi, kızım deniz kızı gibiydi..Size tavsiyem gideceğiniz otel( eğer tabi otel düşünüyorsanız)in bebek yatağı, puset, bebek menüsü verip vermediğine dikkat etmeniz..
17
Ağu
2011

14:01
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın nurdan, (Sakarya)
pusetimizi alıcaz zaten bebek menusü içinde hazır kavonaz mamalardan almayı planlıyorum .kahvaltı için peynir falan alırım bakalım hayırlısı artık
biz antalya tarafını planlıyoruz
17
Ağu
2011

14:18
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın alev, (İstanbul)
Bizde bu yaz akçaya gittik. Kızım 11 aylıktı. Hiç sorun yaşamadık. Kendi kaşık maması ve devam sütü vardı. Otellerde genelde bebek menüsü olmuyor. Bebek için yatak veriyorlar zaten. Umarım sizde sorunsuz bir tatil geçirirsiniz. Çok iyi geliyor.
17
Ağu
2011

14:45
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın nejla gedikoğlu, (İstanbul)
bebeklere yönelik yemek standı olan oteller var bildiğim kadarıyla, puset verenler de var, bebek yatağı umarım park yatak olan bir otele düşersiniz.Grand Temizel in verdiği çok uyduruktu, metal bir beşik gibi, kızım orda yatamadı, hep benimle yattı( daha doğrusu o yattı ben yatamadım:-)
17
Ağu
2011

15:06
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın ceren, (Kahraman Maraş)
nurdan hnm ,geçen ay oğlum 9 aylıkken gittik tatile.park yatağını götürdüm ben,hem katlanınca küçük bişi oluyo hem kendi yatağında yatsın istedim.kavanoz mamaları hayat kurtarıyo,yalnız daha önce denemediyseniz,marka ve çeşit deneyin ki,oğlum sadece tek marka yiyor,oralarda o olmadı bunu deneyelim olmasın.
güneş sütü,şapka,ateş düşürücü,ateş ölçer,burun spreyi unutmamanızı tavsiye ederim.oğlum tatilde her yediğimizden yedi maşallah yemek sıkıntım olmadı hiç.
tabii bir de deniz simiti..:)içine oturulanlardan var,çok rahat oluyor..:)
size iyi tatiller...
18
Ağu
2011

09:04
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın sibel, (Gaziantep)
merhaba. bende aynen tatil planı yapıyorum oğlum 1 yaşında. devam sütü alıyor aynen bende kavanoz maması kaşık maması bisküvi gibi şeyler götürmeyi düşünüyorum. aynen benim oğlumda kavanoz mamasını tek marka yiyor. hem meyve püreleri hem sebzeli olanları mevcut. yanınıza onlardan alabilrisiniz. yatak zaten çoğu otel veriyor. ben birde küçük bebek arabamız var onu gçtürmeyi düşünüyorum. oğlum pusette durmuyor çünkü arabayı seviyor. güneş kremleri, ilaçlar, kıyafet, bez vs. gerekli herşeyi aldıktan sonra sorun olmaz inşallah size de bize de iyi tatiller :)))
18
Ağu
2011

10:18
9 aylık kızımla tatil plnlıyoruz tecrübelerinizi paylaşın nurdan, (Sakarya)
tabi canım herşeyimiz tam tekmil hazırlayıp gideceğiz inşallah simitimiz var zaten abiden üstü gölgelikli olanları tavsiye ediyorum bakalım inşallah burnumuzdan gelmez gayet sakin ve rahat olmak lazım bizim stresimiz çocuğuda yansıyor çünkü
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek