Forum Pediatri

8
Eki
2011

00:19
21 günde yapılan bi iğne ve koruma tedavisi? faslan, (Şanlıurfa)
merhabalar oğlum 5 yaşında.sık sık boğaz enfeksiyonu ve grip geçiriyor.yılda en az 6-7 kez. dün yine hastalandı. doktorumuz bağışıklık sitemin çok zayıf olduğunu ve onu koruma programına alacağını söyledi. onun ne olduğunu sorduğumda 21 günde bir yapılan bi iğneden bahsetti. bilen varmı acaba.
9
Eki
2011

16:52
21 günde yapılan bi iğne ve koruma tedavisi? özlem, (Sivas)
muhtemelen depo penisilindir. genelde ileri derece boğaz enfeksiyonlarında ve buna romatizmal rahatsızlıklarda yapıldığını biliyorum. piyasada deposilin, penedur vs isimleri ile satılıyor. netten bu ilaç isimleri ile tarama yapıp prospektüsü okuyabilirsiniz.
10
Eki
2011

23:10
21 günde yapılan bi iğne ve koruma tedavisi? Yasemin, (İzmir)
bizzat ben kendim oldum bu iğnelerden bence oğlunuz çok küçük yaptırmayın çünkü test gerektiriyo ve çok can yakıyo:(( oğlunuzu çok irrite edersiniz.doğal şeylerle bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeyi denediniz mi? bence bi onu deneyin en son çare olarak enjeksiyon düşünün
12
Eki
2011

20:53
21 günde yapılan bi iğne ve koruma tedavisi? faslan, (Şanlıurfa)
teşekkürler arkadaşlar
2
Kas
2011

20:22
21 günde yapılan bi iğne ve koruma tedavisi? semra, (İzmir)
bencede sakın yaptırmayın benim oğlumdada aynı dert var 6.5 yasında bademcıklerini aldırda duzelır dıye degısen bısey yok iğneyı bızede soyledıler ama agır oldugunu duyduk ve bıraktık ılerde buguyunce gecer dedıleer gecen seneye gorede oglum gercekten bu sene daha ıyı. geçmiş olsun.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek