Forum Pediatri

14
Ara
2011

22:31
bebegim korkuyor gibi mehtap, (Belçika)
merhaba oglum bir yasina girecek eskiden biberondan sutunu icer kendi kendine uyurdu su son bir haftadir yatga koyuyorum biberonunuda icmek istemiyor beni giderken goruncede bas bas bagariyor kocagima aliyorum oturmami istiyor oturunca kucagimda sarilip oylece duruyor ne uyuyor nede kimildiyor uyutama kadar neler cekiyorum ayaga kalkinca yatgina koyacagimi sanip agliyor neden byle oldu bu cocuk anlamiyorum.aranizda buna benzer seyler yasayan varmi.
14
Ara
2011

22:38
bebegim korkuyor gibi gözen, (İçel)
aynı şeyleri yaşıyoruz mehtap hanım...bir süreçten geçiyoruz sanırım .sabır!!
14
Ara
2011

22:42
bebegim korkuyor gibi mehtap, (Belçika)
lambyi acik birakip geldim uyumus kendi kendine ya yoruldu artik 1 saaten beri yda lambanin acik olmasi etki etti oglum saat 8e kadar dayanamaz uyurmu hemen cocugun aniden huyu degisti simdi uyumuyor zaten uyusada her gece ayni saate uyanip yanimiza gelmek istiyor gecenin bir yarisi oyun oynamak istiyor esime gecer demi diyorum gecer diyor ama aliskanlik yapacak diyede cok korkuyorum.
14
Ara
2011

23:09
bebegim korkuyor gibi gözen, (İçel)
mehtap hanım tuna 9 gibi uyuyor gece 1-2 gibi hoooop yanımızda ancak öyle devam edebiliyor uyumaya:)) belki alışkanlığa dönecek kimbilir:) belkide bırakacak...yatağını tercih edecek takmayın...sağlıklı olsunlarda
15
Ara
2011

11:40
bebegim korkuyor gibi nurcan, (İzmir)
mehtap hanım bebeklerin belli dönemlerinde annelerinden ayrılma kaygısı yaşarlarmış belki o yüzden değişmiştir huyu bir araştırın isterseniz netten.
15
Ara
2011

14:25
bebegim korkuyor gibi mehtap, (Belçika)
bilmiyorum bazen kaynanam goturuyor kendi evlerine yan yana oturuyoruz biraz orda duruyor ben gidince yakami birakmiyor kaynanama soruyorum ben yokkendemi bu size boyle yapiyor diye oda yok kendi kendine oynuyor diyo bana yapiyor yani sebebini bilmiyorum.
26
Ara
2011

20:27
bebegim korkuyor gibi meral, (Ankara)
benim oğlumda 19 aylık korku ondada var bazen durup dururken bişey var diyor yok oğlum diye anlatmaya çalışıyorum bizim odamızda kendi yatağında uyutuyorum ama gece beni istiyor ancak benim yanımda uyuyor onu bırakırım diye korkuyor devamlı birlikte olduğumuz halde umarım geçer bu durum
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek